Praca ROBOTNIK GOSPODARCZY Kamień Pomorski kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kamień Pomorski, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
prace porządkowo-gospodarcze, pielęgnacja terenów zielonych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ROBOTNIK GOSPODARCZY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamień Pomorski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamieński

Zawód: robotnik gospodarczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Topolowa 5, 72-400 Kamień Pomorski, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: kamieński

Gmina pracodawcy: Kamień Pomorski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamień Pomorski

Ulica pracodawcy: Topolowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: robotnik gospodarczy

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Choszczno (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC DS SPRZEDAŻY USŁUG MULTIMEDIALNYCH - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów w obrębie świadczonych usług, doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert handlowych, realizacja planów sprzedażowych firmy. Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej door-to-door, prawo jazdy kat B, podstawowa znajomość zagadnień z branży telekomunikacyjnej, odpowiedzialność i nastawienie na realizację zadań.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Reda (pomorskie)

ŚLUSARZ GALANTERII METALOWEJ (ŻAGAŃ) - od 1 850 PLN

samodzielna obsługa maszyn w zakresie obróbki metalu
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Żagań (lubuskie)

OPERATOR - od 1 850 PLN

obsługa maszyny pakującej
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

KUCHARZ (J. WIETNAMSKI) - od 1 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Warszawa (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

obowiązki blacharza samochodowego
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Łabiszyn (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 11,56 PLN

Prace porządkowe
NIEPUBLICZNE MEDYCZNE STUDIUM BĘDZIN - 2016-07-07 - Będzin (śląskie)

PIELĘGNIARKA - od 2 000 PLN

Wykonywanie zleceń lekarskich, rozpoznawanie problemów pielęgnacyjnych, planowanie i sprawowanie opieki.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Prace ślusarskie. Wymagane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Udorpie (pomorskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

sporządzanie umów z klientami, kontrahentami krajowymi i zagranicznym
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Wąwał (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Chojna (zachodniopomorskie)

SZATNIARZ - od 1 850 PLN

obsługa szatni, pilnowanie odzieży, wydawnie kluczy, rozliczanie sie z bloczków
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z towarem, poznanie grup towaru wg stawek Vat, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, sporzadzenie raportów, obsługa terminala karty płatniczej, obsługa terminala kart telefonicznych, sporzadzanie do nich raportów, przyjmowanie towaru wg faktur, składanie towaru, obsługa klienta, dbałość o towar.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Reda (pomorskie)

POMOCNIK OBSŁUGI HOTELOWEJ - do 2 000 PLN

sprzatanie pokoi hotelowych w pensjonacie
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Grabowiec (kujawsko-pomorskie)

KURIER - od 1 750 PLN

Doręczanie i odbieranie przesyłek kurierskich, wypisywanie dokumentacji kurierskiej, faktur, obsługa urządzenia MSK, rozliczanie pobrań i nadań. umowa o pracę na czas określony 3 m-ce.
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Piła (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Prace porządkowe4w przedszkolu, na placu zabaw, pomoc przy dzieciach
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Grójec (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

fakturowanie sprzedaży, przyjęcie dokumentów zakupu, prace biurowe i archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Piła (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Przygotowywanie dokumentów dotyczących odszkodowań, kontakt z klientami, przygotowywanie faktur
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Wieliczka (małopolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

utrzymanie bieżące dróg i ulic powiatowych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA MONITORINGU SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH - od 1 750 PLN

Specjalista monitoringu systemów zabezpieczeń technicznych
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Rawicz (wielkopolskie)

POMOC BIUROWA (Z,N) - do 2 000 PLN

Pomoc biurowa
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Niedomice (małopolskie)

SPRZEDAWCA (Z,N) - do 1 850 PLN

Sprzedaż pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Tarnów (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - od 925 PLN

sadzenie drzew, budowa ogrodzeń, układanie drewna, pielęgnacja młodego drzeostanu
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Wieluń (łódzkie)

ASYSTENT STOMATOLOGICZNY -OFERTA DLA OSÓB DO 30 R.Ż LUB POWYŻEJ 30 R. Ż-TWORKOWSCY STOMATOLOGIA (NR1066) - 997,4 PLN

pomoc przy zabiegach stomatologicznych, rejestracja pacjentów, praca w Nowej Wsi Wielkiej oraz w Pakości
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Pakość (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

w zakresie sekretarki
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Wierzchowo (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru, rozkładanie towarów na pułkach, kontrolowanie stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - do 1 850 PLN

monter stolarki,obróbka, malowanie,tynkowanie,gładzie
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Złotów (wielkopolskie)