Praca PRAKTYKANT W WYDZIALE OGÓLNYM (KRUS) Olsztyn KRUS OR OLSZTYN

MICKIEWICZA 1, 10-959 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
- zapoznanie się z Regulaminem organizacyjnym, Regulaminem pracy oraz przepisami z zakresu bhp i p.poż.,- przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji wydziałowej,- porządkowanie dokumentacji wydziałowej, - uzupełnianie rejestrów prowadzonych przez Wydział,- obsługa urządzeń biurowych,

Forma zatrudnienia: Praktyka studencka

Wysokość wynagrodzenia brutto: nieodpłatny

Nazwa stanowiska: PRAKTYKANT W WYDZIALE OGÓLNYM (KRUS)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olsztyn

Zawód: bez zawodu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: nieodpłatny

Data zakończenia pracy: 31.12.2015

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków,

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: skrupulatność i dokładność,

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: odpowiedzialność,

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność,

Nazwa pracodawcy: KRUS OR OLSZTYN

Sposób aplikowania: poprzez uczelnię

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: KRUS OR Olsztyn

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Nie dotyczy. Oferta praktyki studenckiej.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: • inny: POPRZEZ UCZELNIĘ

Typ podmiotu pracodawcy: JAP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: MICKIEWICZA

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: KRUS OR Olsztyn

Zawód wykonywany przez pracownika: bez zawodu

Typ oferowanej pracy: (praktyka studencka)

pozostaleDane_celeEdukacyjne:
- zdobycie wiedzy i poznanie zasad z zakresu organizacji pracy obowiązujących w administracji publicznej,- poznanie zasad dotyczących obiegu korespondencji, przechowywania i archiwizacji dokumentów,- zdobycie doświadczenia w realizacji czynności kancelaryjno-biurowych, w tym dotyczących obsługi urządzeń biurowych,

Typ oferowanej pracy: Praktyka studencka