Praca PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ Wrocław kontakt przez PUP

Stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

Wynagrodzenie: do 13,4 PLN

Zakres obowiązków: Ochrona obiektów handlowych "LIDL". około 190 godzin pracy miesięcznie, dyzpozycyjność w godz.: 8-21.

Data publikacji: 2017-06-01

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Ochrona obiektów handlowych "LIDL". około 190 godzin pracy miesięcznie, dyzpozycyjność w godz.: 8-21.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 13,4 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto/godz.

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wrocław

Zawód: pracownik ochrony fizycznej

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 13,4 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Pracownik ochrony fizycznej

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: zaświadczenie o niekaralności

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, zaświadczenie o niekaralności

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Profil działalności pracodawcy: RP.411-258/10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik ochrony fizycznej

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomoc przy wykonywaniu prac budowlanych, wykonywanie wylewek, murowanie, praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Kraków (małopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

Oferowanie i zawieranie umowy w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

obróbka elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

brukarz
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Rosochy (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (48J) - od 3 000 PLN

Przewóz mrożonych produktów spożywczych na terenie Warszawy i okolic.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Otwock (mazowieckie)

SERWISANT - od 2 050 PLN

wyksz. średnie techniczne- technik informatyk lub technik elektronik, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 14.06.2016, do 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Poniatowa (lubelskie)

POZOSTALI MECHANICY POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 080 PLN

pod kierunkiem mechanika sprawdzanie działania pojazdu lub maszyn oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostyznych; usuwanie usterek w zespołach i układach mechanicznych pojazdów i maszyn; wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawianie i regulowanie zespołow i podzespołów pojazdu lub maszyny, w tym silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych; mycie oraz czyszczenie vzęści i podzespołów; dorabianie i dopasowywanie części nieznormalizowanych; wymienianie i uzupełnianie płynów eksloatacyjnych; sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół pojazdu; kontrolowanie i ustawienie świateł pojazdu; przestrzeganie zasad etyki, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Łomianki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prowadzenie magazynu, przyjęcia i wydania towarów, załadunek i rozładunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 000 PLN

prace pomocnicze przy mechanicznym czyszczeniu/praniu mat podłogowych
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

opieka i pielęgnacja osób starszych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Dulowa (małopolskie)

SPRZEDAWCA K/M - od 2 420 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI URZĘDNICY DO SPRAW ŚWIADCZEŃ SPOŁECZNYCH - 997,4 PLN

Naliczanie wysokości przyznnych świadczeń, ustalanie uprawnień do świadczeń rodzinnych, przyjmowanie dokumentó, przyjmowanie wniosków o przyznanie świadczeń.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z krajów arabskich, obsługa poczty w języku arabskim, dbanie o relacje z klientami z krajów arabskich
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Józefosław (mazowieckie)

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Trzebicz (lubuskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa, naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Sprzedaż podłóg drewnianych, paneli, płytek. Aktywne pozyskiwanie klientów, budowanie bazy odbiorców
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Dopiewo (wielkopolskie)

POKOJOWY/POKOJOWA - od 13 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ HOTELOWYCH;WYMGANIA: DOŚWIADCZENIE W PRACY W HOTELU 4 - GWIAZDKOWYM
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami obsługi kancelaryjnej agencji. Obsługa urządzeń biurowych: kserokopiarka, FAX, komputer- zapoznanie się z zasadami działania programu ZSZIK. Zapoznanie się z zasadami identyfikacji i rejestracji zwierząt. Zapoznanie się z podstawowymi zasadami rachunkowości dotyczącymi obrotu gotówkowego w biurze powiatowym. Zapoznanie się z zasadami przyjmowania i nadawania numerów ewidencyjnych gospodarstw. Zapoznanie się z zasadami archiwizacji dokumentów w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt. Zapoznanie się z zasadami przyznawania płatności na zasilenie gruntów innych niż rolne. Zapoznanie się z zasadami przyznawania płatności bezpośrednich. Zapoznanie się z zasadami przyznawania płatności OWN. Zapoznanie się z zasadami przyznawania płatności rolno środowiskowych. Zapoznanie się z zasadami przyznawania płatności dotyczących programu korzystanie z usług doradczych przez rolników i posiadaczy lasów.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Dębno (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH-KIEROWCA - od 1 850 PLN

naprawa i diagnostyka pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kutno (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 2 000 PLN

NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Rumia (pomorskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Wara (podkarpackie)

POMOC PRZY PRODUKCJI PÓŁFABRYKATÓW MEBLARSKICH - od 2 000 PLN

praca przy procesach wytwórczych półfabrykatów meblowych, kontrola jakości półfabrykatów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Konewka (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

- roboty remontowo-budowlane, pomoc przy pracy majstrów, roboty związane z murowaniem, tynkowaniem, rozbiórką, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-09-15 - Ruda Śląska (śląskie)