Praca PRACOWNIK BIUROWY Legnica AUTO-RENOX S.C. Rafał Żółkiewski, Władysław Żółkiewski, Sabina Żółkiewska

Stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie kalkulacji, korespondencja email, pisanie pism urzędowych, obsługa klienta, zgłaszanie szkód komunikacyjnych, wystawianie faktur.

Data publikacji: 2015-12-03

Lokalizacja: Legnica (dolnośląskie)

Pracodawca: AUTO-RENOX S.C. Rafał Żółkiewski, Władysław Żółkiewski, Sabina Żółkiewska

Miejsce pracy:
59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie kalkulacji, korespondencja email, pisanie pism urzędowych, obsługa klienta, zgłaszanie szkód komunikacyjnych, wystawianie faktur.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
+ premia I umowa na okres próbny, II umowa na czas nieokreslony

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Legnica

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Legnica

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Umiejętności - obsługa komputera.

Nazwa pracodawcy:
AUTO-RENOX S.C. Rafał Żółkiewski, Władysław Żółkiewski, Sabina Żółkiewska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt e-mail: zolkiewski.rafal (at) gmail.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Kontakt e-mail: zolkiewski.rafal (at) gmail.com

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 750 PLN

Pracownik biurowy - zakres obowiązków: Tworzenie oraz obrobka rysunku technicznego dwg , Arkusz kalkulacyjny exel, inne wymagania: exel biegle, program autocad, rysunek techniczny.
TECH-STAL Łukasz Kozera - 2015-12-03 - Świniarsko (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

WEDŁUG PROGRAMU STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

1. Prowadzenie spraw kadrowych: sprządzanie umów, świadectw pracy, listy płac.2. Sprawy księgowe: prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta, doradztwo w zakresie wyboru projektów domów, obsługa poczty e-mail, archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2014-12-03 - Płock (mazowieckie)

F-SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Legnica (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 3 000 - 6 500 PLN

Samodzielna naprawa samochodów osobowych i dostawczych. Frafne określanie usterek i ich umiejętne usuwanie.
JOTA MOTO CENTRUM Joanna Tadeusz Rusinowicz Spółka Cywilna - 2016-08-01 - Legnica (dolnośląskie)

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 150 PLN

Wyszukiwanie pracowników na terenie Polski, Ukrainy, Azerbejdżanu.
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Kraków (małopolskie)

praca administracyjno biurowa
PPHU GRA LECH Export-Import Grażyna Jarząb - 2017-05-09 - Jordanów (łódzkie)

MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - do 2 500 PLN

Eksploatacyjna wymiana liczników elektrycznych
Przedsiębiorstwo Usługowe "WANAD" Małgorzata Lewicka-Chmielecka - 2015-11-27 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 000 PLN

prace biurowe, sporządzanie, zawieranie i rozliczanie umów, pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Leszno (wielkopolskie)

bieżąca obsługa biurowa, kontakty z klientami, wymagana biegła obsługa pakietu office
Renova sp. z o.o. - 2017-04-19 - Brzeziny (łódzkie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - do 2 100 PLN

Sprzątanie pomieszczeń według ustalonego planu higieny.
CLAR SYSTEM S.A. - 2017-06-02 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 350 PLN

prowadzenie biura
MWM TRADE Sp. z o.o. - 2016-02-26 - Kluczbork (opolskie)

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 700 EUR

Obsługa biura, odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji, opieka nad polskimi pracownikami tej agencji, prowadzenie akt personalnych, prowadzenie kasy, wstępne przygotowanie dokumentów do rozliczenia wynagrodzeń, przygotowanie umów do podpisania, przyjmowanie zleceń od pracodawców.
Tremonia Dienstleistungsges.mbH - 2016-06-10 - Niemcy (Niemcy)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 2 500 PLN

Docieplanie budynków, układanie glazury
ZBIGNIEW MACIAK HANDEL I USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - 2017-05-12 - Legnica (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzatanie pomieszczeń biurowych wg prac na obiekcie
CLAR SYSTEM S.A. - 2016-01-12 - Legnica (dolnośląskie)

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Siedlce (mazowieckie)

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Żywiec (śląskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Borkowo Kościelne (mazowieckie)

Przyjmowanie, ewidencjonowanie i wysyłanie korespondencji; obsługa interesantów; archiwizacja dokumentów; pomoc w organizowaniu spotkań i uroczystości; kompletowanie dokumentów w zakresie pracy biurowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 100 PLN

Obsługa klientów; obsługa kasy fiskalnej; obsługa programu skupu złomu ; doświadczenie zawodowe mile widziane; wynagrodzenie do uzgodnienia
P.H.U. GOLMEX EUGENIUSZ BEDNARA - 2016-05-04 - Gola (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

układanie i łączenie przewodów; diagnozowanie stanu technicznego instalacji; wykonywanie prac konserwacyjno - remontowych instalacji elektrycznej; instalowanie dodatkowych punktów zasilania; drobne prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Legnica (dolnośląskie)

Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, nadzór nad dokumentami księgowymi oraz kadrowymi, wystawianie faktur sprzedaży, obsługa poczty elektronicznej. Wymagania: wykształcenie średnie ekonomiczne, min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość obsługi komputera (programy office, outlook), komunikatywność.
"MW KONTRAKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-09-13 - Reda (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 15 PLN

Obsługa komputera, kontakt z klientem rozmowy w j. angieslkim
Capas International Trading Sp. z o.o - 2016-09-22 - Opole (opolskie)

-prowadzenie działalności biurowej związanej z profilem działalności firmy.-znajomość zakresu zadań własnego stanowiska oraz gruntowna znajomość swoich obowiązków, uprawnień i odpowiedzialności.- Stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności zawodowych w różnych formach.- Dokładne i sumienne wykonywanie obowiązków, jak również poleceń przełożonego.- Dotrzymywanie terminów, które wynikają z okoliczności opracowywanych spraw- Zorganizowanie swojego stanowiska pracy na wymaganym poziomie-zachowanie tajemnicy służbowej i państwowej w związku z wykonywaną pracą
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

do uzgodnienia
PLUS KADRA SP ZO.O. - 2016-11-02 - Rzeszów (podkarpackie)

praca w sekretariacie- elektroniczne zarządzanie dokumentacją, pomoc przy wydawaniu decyzji administracyjnych, pomoc przy organizacji imprez w gminie, pomoc przy naliczaniu kosztów poboru wody i ścieków, pomoc przy wydawaniu decyzji podatkowych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Nowy Duninów (mazowieckie)