Praca OPIEKUN KLIENTA Zakopane Bank Pocztowy S.A.

Krupówki 20, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktów/usług obsługa administracyjna sprzedaży (umowy, dokumenty), pozyskiwanie nowych klientów, dokonywanie wpłat-wypłat, zakładanie kont

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: OPIEKUN KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zakopane

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zakopane

Zawód: opiekun klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Bank Pocztowy S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Jagiellońska 17, 85-064 Bydgoszcz, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Lipnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Jagiellońska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Zawód wykonywany przez pracownika: opiekun klienta