Praca LAKIERNIK SAMOCHODOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Czyszczenie, przygotowanie samochodów do podkładu, lakierowanie i malowanie, polerowanie, dorabianie lakierów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Data zakończenia pracy: 17.01.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. zawodowe (lub średnie) techniczne - lakiernik samochodowy, 5 lat doświadczenia, umiejętność dorabiania lakieru i lakierowania, znajomość nowych technolohii lakierowania

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.12.2015