KONSULTANT W DZIALE SERWISU KLIENTA Kraków oferta pracy kontakt przez PUP

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: KONSULTANT W DZIALE SERWISU KLIENTA

Wynagrodzenie: od 3 500 PLN

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń w systemie, zdalna pomoc techniczna obsługi specjalistycznego systemu kasowego za granicą skierowana do klientów francuskojęzycznych

Data publikacji: 2015-12-07

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń w systemie, zdalna pomoc techniczna obsługi specjalistycznego systemu kasowego za granicą skierowana do klientów francuskojęzycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KONSULTANT W DZIALE SERWISU KLIENTA

Data zakończenia pracy: 27.12.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. średnie informatyczne, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z obsługą systemów teleinformatycznych z językiem francuskim, znajomość obsługi oprogramowania VLP i VLL

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.12.2015