Praca KIEROWCA Gorzów Wielkopolski TH Trans Sp. z o.o.

KOMBATANTÓW 34/706, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: przwóz ładunków na terenie UE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorzów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gorzów Wielkopolski

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Świadectwo kwalifikacyjne kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat C+E

Nazwa pracodawcy: TH Trans Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : kont.telef.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: KOMBATANTÓW

Numer budynku pracodawcy: 34

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA - od 1 750 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

PSYCHOLOG - NAUCZYCIEL - od 2 265 PLN

pomoc psychologiczno-pedagogiczna uczniom, 1/2 etatu
Zespół Szkół Elektrycznych - 2016-06-21 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

dostawa potraw na terenie gminy Nakło
Wael Qaraqish PRZEDSIĘBIORSTWO GASTRONOMICZNE - 2016-07-05 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

ZBROJARZ - od 2 700 PLN

prace zbrojeniowe - prod.toalet publicz.
Ecoproduct - Gigant - 2016-02-08 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

MAGAZYNIER- REFDO30/16/0002 - od 2 056,69 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PROJEKTANT ARCHITEKTA - od 1 000 PLN

opracowywanie projektów architektonicznych koncepcji z wizualizacją w formie 3D
Grupa Projektowo-Wykonawcza Lyubomyr Kalynets - 2016-01-29 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy, wynagrodzenie 2500 brutto+premia
"PIEKARNIA CIASTKARNIA BRZÓSKA" ADAM BRZÓSKA - 2016-08-23 - Ustka (pomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace drogowe Gorzów i okolice
PPU "DROGBUD" S.C. - 2016-05-13 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Dowóz żywności do klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Garwolin (mazowieckie)

PRACOWNIK USŁUG CZYSZCZĄCYCH - od 925 PLN

sprzątanie hali produkcyjnej i pomieszczeń biurowych, socjalnych z użyciem maszyn czyszczących
SONAR Sp. z o.o. - 2016-08-17 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

kierowca busa dostawczego z plandeką, transport międzynarodowy
ER LOG EWA RUTKOWSKA - 2017-01-23 - Pniówek (śląskie)

KIEROWCA - od 2 700 PLN

Załadunek towaru w oddziale w Pile, dostarczenie towaru na punkty detaliczne na terenie Piły i okolic, rozliczenia finansowe. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce. Godziny pracy wg grafiku.
CENTRUM MIĘSNE DROBIMAX II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-05-06 - Piła (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

zamawianie i zakupy towaru, dostawa do lokalu
DREAM SP. Z O.O. - 2017-03-21 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie terenów zewnętrznych
Eco Marek Antczak - 2016-04-19 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

transport zwierząd do ubojni drobiu
KINGDOM POULTRY SP. Z.O.O. - 2016-06-03 - Ławy (łódzkie)

GREENKEEPER - od 3 020 PLN

pielęgnowanie trawników , obsługa maszyn na polu golfowym
INNEKO Sp. z o.o. - 2017-04-10 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA - od 13 PLN

praca w zawodzie kierowcy
Murkrak Spzo.o.S.k - 2016-06-28 - Węgrzce (małopolskie)

Kierowca
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Kozienice (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 902 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKA STUDENCKA - nieodpłatny

Wykonywanie prac kancelaryjno-archiwistycznych oraz tworzenie projektów pism wychodzących ze zespołu.
ZAKŁAD EMERYTALNO - RENTOWY MSW - 2015-10-05 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

dostawa wyrobów piekarskich i cukierniczych do sklepów
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Tarnów (małopolskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Ostrołęka (mazowieckie)

KIEROWCA - od 3 000 PLN

Transport międzynarodowy. Praca na okres 01.08.2016-12.08.2016 na przerzutach po UE.
DER-TRANS Klaudiusz Derwieczyński - 2016-07-15 - Pietrowice Wielkie (śląskie)

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA - od 2 600 PLN

wywożenie towaru do klienta
"WATER PLUS" Spółka Jawna D.Z.W. Szleper - 2016-01-07 - Kłobuck (śląskie)

KIEROWCA - od 1 920 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: załadunek samochodu cateringowego, rozwiezienie towaru na terenie miasta Lubliniec; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, minimum rok doświadczenia, prawo jazdy kategorii B, książeczka dla celów sanitarno - epidemiologicznych, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
IMPEL Catering "Company" Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-07-07 - Lubliniec (śląskie)