Praca KIEROWCA - DOSTAWCA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Transport artykułów spożywczych do sklepów, załadunek i rozładunek.Miejsce pracy: Kraków i okolice.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA - DOSTAWCA

Data zakończenia pracy: 31.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie dowolne, min. 1 rok doświadczenia zawodowego, prawo jazdy kat. C, kurs na przewóz rzeczy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.03.2016