Praca KIEROWCA/ DOSTAWCA Bytom PIZZERIA RIPOSTA MARCIN GALIŃSKI

Stanowisko: KIEROWCA/ DOSTAWCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: dowoż potraw do klienta

Data publikacji: 2016-10-10

Lokalizacja: Bytom (śląskie)

Pracodawca: PIZZERIA RIPOSTA MARCIN GALIŃSKI

Szymanowskiego, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
min. 1850 zł brutto/ do uzgodnienia na miejscu z pracodawcą

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA/ DOSTAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bytom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bytom

Zawód: dostawca potraw

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dostawca potraw

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: pwłasny samochód

Nazwa pracodawcy: PIZZERIA RIPOSTA MARCIN GALIŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bytom

Gmina pracodawcy: Bytom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytom

Ulica pracodawcy: Szymanowskiego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw

Podobne oferty pracy

KONSTRUKTOR-OPERATOR CNC - 2 000 - 2 500 PLN

konstrukcja matryc
EDP-Obróbka Stali- Sp. z o.o. - 2016-04-28 - Bytom (śląskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Bytom Kaufland. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-07-19 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BELOWNICY I WÓZKÓW KLIENTELSKICH - od 13 PLN

obsługa prasy hydraulicznej do zgniatania kartonu
Aspen Sp. z o. o. - 2017-05-31 - Bytom (śląskie)

eSmokingWorld - 2016-07-23 - Bytom (śląskie)

KOSMETYCZKA - 925 - 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych
INSTYTUT URODY MMM MARIA MOŃKA-MIKOS - 2016-03-10 - Bytom (śląskie)

INSTALATOR OCIEPLEŃ - od 12 PLN

ocieplanie budynków
PIASEK BYTOM Jan Smoliński - 2016-09-19 - Bytom (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - od 500 PLN

kontakt z klientami zagranicznymi
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Bytom (śląskie)

KIEROWNIK REJONU - od 3 500 PLN

Prowadzeniem regionalnych inicjatyw marketingowych Zarządzaniem grupą sprzedawców w obrębie powiatuRekrutacją i wdrożeniem nowych członków swojego zespołuAnalizą i raportowaniem wyników sprzedażowychInicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych
PROFI CREDIT POLSKA S.A - 2016-01-29 - Bytom (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 13 PLN

obsługa kasy fiskalnej,
kontakt przez OHP - 2017-05-23 - Bytom (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów
Abisal Sp. z o.o. - 2017-02-17 - Bytom (śląskie)

KUCHARZ - do 1 750 PLN

przygotowywanie posiłków,
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA - DOSTAWCA - od 1 850 PLN

kierowca - dostawca
kontakt przez OHP - 2016-11-25 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

MAGAZYNIER - od 3 150 PLN

prace magazynowe
Profit Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe S.J. - 2016-06-29 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA / DOSTAWCA - od 2 000 PLN

Dostarczanie towarów do sklepów, barów , odbiorców detalicznych na terenie obszaru do max 65 km od Słupska . Firma zajmuje się dostawcą artykułów napojowo-alkoholowych do sklepów detalicznych. Godziny pracy: 7.00- 16.00. Po okresie próbnym umowa na 3 lata
Handel-Usługi Lech-Pol Mariusz Głowacki Sp.J. - 2017-02-01 - Słupsk (pomorskie)

KIEROWCA DOSTAWCA - od 8 PLN

Dowóz zamówionych zamówień
AmRest Sp. z o.o. - 2016-04-25 - Płock (mazowieckie)

KUCHARZ (SAMODZIELNY) - od 1 850 PLN

przygotowywanie tradycyjnych dań kuchni polskiej
Bar Eskulap Grzegorz Wielbo - 2016-05-02 - Bytom (śląskie)

SERWISANT-MONTAŻYSTA - od 1 750 PLN

budowa urządzeń wagowych oraz automatyki przemysłowej, serwisowanie urządzeń zainstalowanych u klienta
Huzap Sp. z o. o. - 2015-11-13 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 3 000 PLN

Rozliczanie dokumentacji, realizacja zleceń spedycyjnych, prace biurowe
Transbanderas Krzysztof Ferdyn - 2016-12-15 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 9 PLN

ochrona obiektu handlowego
Grupa Solid Security Sp. z o.o. - 2016-10-03 - Bytom (śląskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

obsługa klienta na sklepie stacjonarnym, realizacja zamówień poprzez sklep internetowy, pakowanie paczek i przygotowywanie przesyłek dla kuriera
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "GRACJA" SEBASTIAN CHMIELEWSKI - 2017-01-20 - Bytom (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace budowlane
Firma Stanczo Dimitrov Krasimir - 2017-06-02 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMII - od 1 850 PLN

przygotowywanie i sprzedaż fast food
Polonia Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sebastian Lubos - 2016-01-08 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA - DOSTAWCA - od 1 750 PLN

kontakt przez OHP - 2016-05-13 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ SZPITALA I AMBULATORIUM Z IZBĄ CHORYCH ARESZTU ŚLEDCZEGO W BYTOMIU - od 1 220 PLN

kandydatem może być osoba:posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, dająca rękojmię prawidłowego wykonywania zadań, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe, albo wobec której nie został wydany prawomocy wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo, posiadajaca odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie (co najmniej średnie w zawodzie pielęgniarki) oraz prawo wykonywania zawodu, dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych
Areszt Śledczy - 2017-03-28 - Bytom (śląskie)

KRAWIEC/KRAWCOWA - od 1 850 PLN

drobne prace krawieckie
Artykuły Przemysłowe Elżbieta Butkiewicz - 2016-01-08 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA WĘDLIN - od 1 850 PLN

sprzedaż wędlin
F.H. ADT Dariusz Tarnowski - 2016-01-15 - Bytom (śląskie)

STYLISTKA PAZNOKCI - od 2 000 PLN

wykonywanie manicure klasycznego, hybrydowy, męski, przedłużanie i zdobienie żel, pedicure klasyczny, pedicure hybrydowy, pedicure męski
Salon Kosmetyczny La Piel Ewa Koczy-Baron - 2017-04-06 - Bytom (śląskie)

MONTER INSTALACJI WOD-KAN, CO I GAZ - 2 000 - 5 000 PLN

Monter instalacji wod-kan, CO i gaz
ORBITGAZ BYTOM S.C. JAROSŁAW SZCZERBA BERNADETA SZCZERBA - 2017-05-17 - Bytom (śląskie)