Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Zawonia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zawonia, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Przestrzeganie czasu pracy, prowadzenie dokumentacji CMR, usuwanie usterek w aucie, prowadzenie pojazdu, dbanie o auto, rozliczanie się z dokumentacji CMR, sprawdzanie stanu technicznego pojazdu.Miejsce wykonywania pracy: Teren UE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawonia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Przestrzeganie ustawy o czasie pracy kierowcy, ustawa o ruchu drogowym, dyspozycyjność, psychotesty. Wymagane 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Kościuszki 10, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Trzebnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebnica

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego