Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Woskrzenice Duże kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Woskrzenice Duże, powiat: bialski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
miedzynarodowy przewóz drogowy towarów na terytorium PL-UE

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 014 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Woskrzenice Duże

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bialski

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 014 PLN

Data zakończenia pracy: 15.09.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
białoruski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C+E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
badania lekarskie i psychotesty, karta do tachografu, świadectwo kwalifikacji zawodowej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Brzeska 101, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Biała Podlaska

Gmina pracodawcy: Biała Podlaska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biała Podlaska

Adres strony pracodawcy: www.arka.eu

Ulica pracodawcy: Brzeska

Numer budynku pracodawcy: 101

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego