Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Ulan Mały Mateusz Bogusz Usługi Transportowe "MIŚ-TRANS" Internationale Transport

Miejsce pracy:
21-307 Ulan Mały 41A, powiat: radzyński, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie ciągnika siodłowego z chłodnią, odprawa dokumentów, załadunek i rozładunek towarów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ulan Mały

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ulan-Majorat

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 12.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C + E (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
świadectwo kwalifikacji zawodowej do prawa jazdy kat. C+E (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa agregatów chłodniczych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w transporcie międzynarodowym

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Mateusz Bogusz Usługi Transportowe "MIŚ-TRANS" Internationale Transport

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: radzyński

Gmina pracodawcy: Ulan-Majorat

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ulan Mały

Numer budynku pracodawcy: 41A

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego