Praca KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO Raków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Raków, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Kierowanie ciągnikiem rolniczym, wykonywanie prac konserwacyjnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Raków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca ciągnika rolniczego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Orzeczenie o niepełnosprawności

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Kolberga 4, 25-620 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Kolberga

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Stanowisko pracy finansowane z PFRON: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego

rodzajOferty_1: DLA_ZAREJESTROWANYCH

Podobne oferty pracy

1296U RECEPCJONISTA - od 2 200 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI BENGALSKIEJ - od 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE POTRAW, NAPOI I DESERÓW Z ZAKRESU KUCHNI BENGALSKIEJ.
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Skierniewice (łódzkie)

STAŻ - SERWISANT - TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACE PORZĄDKOWE I PIELĘGNACYJNE NA SZKLARNI ORAZ ZBIÓR POMIDORA I OGÓRKA - do 13 PLN

Wykształcenie: zawodowe; doświadczenie zawodowe min. 3 lata; zakes obowiązków: prace porządkowe i pielęgnacyjne na szklarni oraz zbiór pomidora; umowa zlecenie; miejsce pracy: Paczyna;
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Paczyna (śląskie)

KIEROWCA KAT. C 36 - od 2 250 PLN

załadunek, rozładunek towarów, kierowanie pojazdem ciężarowym
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Żyrardów (mazowieckie)

MANAGER PROJEKTÓW - od 8 000 PLN

Organizuje i przewodzi projektem oraz zespołem projektowym (planuje i zarządza zasobami projektu, ustala priorytety, koordynuje współpracę z klientem), zarządza współpracą ze wszystkimi interesariuszami projektu; zapewnia efektywne zarządzanie projektu - optymalne ułożenie ról i zasobów, ustala plan projektu i zarządza jego zmianą tam gdzie konieczne; ustanawia zespół praktyk zapewniających integralność oraz wysoką jakość produktu projektu.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Wrocław (dolnośląskie)

OPERATOR SUWNIC (SUWNICOWY) - od 1 850 PLN

obsługa suwnicy kabinowej
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

SANITARIUSZ SZPITALNY - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Puławy (lubelskie)

SPECJALISTA DS OBSŁUGI TELEFONICZNEJ - do 1 400 PLN

wykształcenie min. średnie, staż pracy min. 1 rok na podobnym stanowisku, biegła znajomość języka angielskiego, bardzo dobra obsługa komputera (word, excel), doskonała znajomość obsługi sprzedazowej międzynarodowych platform sprzedaży online, , ukończone kursy sprzedaży NLP lub SANDLER TRAINING, sprzedaż do klientów przez telefon z leadów i zapytań na platformach: alibaba, makePolo, Made-in-China, DHGata, Global Sources, poszukiwanie klientów, tworzenie ofert, zestawień,raportów, kontakt telefonicznt oraz follow up tel. lub emailowy z klientem i zpartnerami spoza Polski w celu doprowadzenia do sprzedaży produktów,
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Wołomin (mazowieckie)

KIEROWNIK BUDOWY - od 1 850 PLN

praca na podanym stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa komputera i urządzeń biurowych, nauka archiwizacji dokumentów, wprowadzania danych do systemów komputerowych
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Katowice (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - STAŻ FP - 997,4 PLN

staż -opieka nad dziećmi podczas zajęć dydaktycznych i podczas zabaw, podczas spożywania posiłków, pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych i higienicznych, pomoc w opiece nad dziećmi podczas spacerów i pobytu na świeżym powietrzu, pomoc w przygotowaniu pomocy dydaktycznych i sprzetów do zajęć, praca z dokumentacją szkolną, czynności związane z utrzymaniem porządku w pomieszczeniu przedszkolnym. Na stanowisku wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Koryta (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA, KASJER - od 1 900 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Miechów (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

okreslone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPIEKUN DZIECI DOWOZONYCH DO SZKÓŁ - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi w czasie dowozu i odwozu w tym dzieci niepełnosprawnych
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Milówka (śląskie)

GLAZURNIK - od 1 100 PLN

układanie glazury i terakoty
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Piaseczno (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 500 PLN

pozyskiwanie i obsługa klientów, głównie z Ukrainy i Rosji, rozwijanie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zapoznanie z czasem, Regulaminem oraz stanowiskiem pracy i Kodeksem Pracy, zaznajomienie z przyjmowaniem towarów do magazynu i sporządzanie dokumentacji, nauka wydawania towarów z magazynu, dokumentowanie wydania, nauka rozmieszczenia i układania przyjętych towarów i zabezpieczenia przed zepsuciem i zniszczeniem, zaznajamianie z prowadzeniem dokumentacji magazynowej i czynny udział w inwentaryzacjach
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

POMOCNIK INSTALATORA WOD-KAN - od 3 500 PLN

Prace przy kanalizacji, ziemne, montazowe, załadunek materiałów kanalizacyjnych, montaż instalacji wodnej, pomoc przy zgrzewaniu rur.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

WZNOSZENIE ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH I NIE KONSTRUKCYJNYCH, UKŁADANIA ELEWACJI, KUCIE OTWORÓW, TRANSPORT MATERIAŁÓW, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKÓW TECHNICZNEGO, STAZ PRACY MIN 3 LATA,
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ - od 2 100 PLN

dbanie o urządzenia i sprzęt techniczny, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Sosnowiec (śląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. NALEŻNOŚCI I REKLAMACJI Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM LUB NIEMIECKIM. - do 1 850 PLN

budowanie relacji i utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi, telefoniczne i mailowe potwierdzanie terminu spłaty należności, analizowanie zasadności reklamacji dotyczących zleceń transportowych, podejmowanie działań ukierunkowanych na polubowne rozwiązanie sprawy, prowadzenie korespondencji, zgłaszanie propozycji, usprawnień systemowych i procesowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Gdańsk (pomorskie)

565S KELNER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Radom (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kazimierzówka (lubelskie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - do 1 850 PLN

Przygotowanie maszyn czyszczących, dokonywanie właściwego doboru środków myjących zgodnie z obowiązującymi procedurami , sprzątanie pomieszczeń, hal magazynowych, marketów handlowych przy uzyciu maszyn czyszczących, oferta dostępna w sali B
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - do 2 000 PLN

Jazda na terenie Unii Europejskiej załadunek, rozładunek towaru, kontrakt za granicą w języku niemieckim, clenie towarów na granicy UE-Szwajcaria, przewóz towarów przemysłowych. Miejsce pracy: Unia EuropejskaKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Wrocław (dolnośląskie)