Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Praszka HANDEL USŁUGI TRANSPORTOWE JACEK KUBACKI

Mickiewicza 58, 46-320 Praszka, powiat: oleski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Praca na terenie kraju.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Praszka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Praszka

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Prawo jazdy kat. CE + kwalifikacja wstępna przyspieszona na przewóz rzeczy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: - mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: HANDEL USŁUGI TRANSPORTOWE JACEK KUBACKI

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Adres pracodawcy:
Dworcowa 4, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: oleski

Gmina pracodawcy: Olesno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olesno

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: X

Nazwisko osoby zgłaszającej: Jacek Kubacki

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego