Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Olsztyn Transport Ciężarowy Jakub Chrapkowski

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wynagrodzenie: 4 000 - 6 000 PLN

Zakres obowiązków: dbałość o powierzony sprzęt, transport towarów,przestrzeganie czasu pracy,uczciwość

Data publikacji: 2016-04-05

Lokalizacja: Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Transport Ciężarowy Jakub Chrapkowski

10-513 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
dbałość o powierzony sprzęt, transport towarów,przestrzeganie czasu pracy,uczciwość

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 000 - 6 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olsztyn

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 4 000 - 6 000 PLN

Data zakończenia pracy: 04.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KARTA KIEROWCY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs-przewozu rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat C+E

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Transport Ciężarowy Jakub Chrapkowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: praca - Unia Europejska

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego