Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Łomnica-Zdrój Usługi Transportowe-Spedycja, Aleksander Jabrocki

33-350 Łomnica-Zdrój 306, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Transport towarów na terenie Polski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łomnica-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piwniczna-Zdrój

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Karta kierowcy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Kwalifikacja wstępnej dla prawa jazdy kat. C, C+E (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Prawo jazdy kat. CE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Nazwa pracodawcy:
Usługi Transportowe-Spedycja, Aleksander Jabrocki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowosądecki

Gmina pracodawcy: Piwniczna-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łomnica-Zdrój

Numer budynku pracodawcy: 306

Profil działalności pracodawcy: towarowy transport drogowy

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN CNC - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn sterowanych numerycznie.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Podrzecze (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca ciągnika siodłowego
GEO-BET Transport Ewa Biela - 2016-09-27 - Szczucin (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 8 500 PLN

Transport towarów na terenie UE.Firma posiada filie w Lublinie, Tomaszowie Mazowieckim i Zielonej Górze
"Batim" Transport Miedzynarodowy i Spedycja s.j. Barbara Edelmuller-Generaux i Janusz Rembilas w Starym Sączu - 2015-12-02 - Stary Sącz (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Przygotowywanie menu na rózne imprezy okoliczniościowe, dekorowanie potraw i ich wydawanie
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łącko (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 2 000 - 3 000 PLN

Kierowca ciągnika siodłowego - praca na terenie Polski. Wymagane prawo jazdy kat. CE kursna przewóz rzezcy oraz mile widziane doświadczenie.
P.P.H.U. Rutkowski Wojciech Handel Transport Spedycja - 2016-02-04 - Nowy Sącz (małopolskie)

Prowadzenie samochodu ciężarowego w ruchu krajowym lub międzynarodowym UE;
Usługi Transportowe Ryszard Sobański - 2016-04-20 - Wielka Wieś (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zamawianie towaru, obsługa klientów, obsługa kas fiskalnych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Ptaszkowa (małopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 016 PLN

konfekcjonowanie miodu,(obsługa urządzeń, wchodzących w skład linii rozlewniczej miodu)
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Stróże (małopolskie)

transport towarów za granicą - Skandynawia
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Rożnów (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 4 000 PLN

Kierowca kat. C+E w ruchu międzynarodowym : Polska-Niemcy, Niemcy-Polska
Henryk Kopeć Usługi transportowe - 2016-04-11 - Wola Raniżowska (podkarpackie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Naprawa sprzętu specjalistycznego do utrzymania dróg
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Chełmiec (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 500 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym z przyczepą i obsługa HDS
PPHU "RAD-BUD" Lewin Brzeski Kochler Radosław - 2016-05-19 - Lewin Brzeski (opolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 3 000 PLN

przewóz towarów po kraju i do Szwecji
Żuławski Farmer Sp.C. W. M. Lisiecki J. B. Lisiecka - 2016-01-12 - Starocin (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 3 000 PLN

Prace pomocnicze na budowie
Zakład Ogólnobudowlany Jan Waz - 2016-07-28 - Koniuszowa (małopolskie)

załadunek, rozładunek towaru, transport międzynarodowy towaru, dyspozycyjność - brak mozliwości zjazdu do Polski przez okres 3 lub więcej tygodni; doświadczenie jako kierowca w trasach międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Szymiszów (opolskie)

Obsługa klienta, obsługa kas fiskalnych, zamawianie i odbiór towarów, dodatkowo wprowadzanie faktur.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Rożnów (małopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Operator koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Berest (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Prace porządkowe na terenie miasta i gminy Muszyna
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Muszyna (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 291 PLN

dostarczanie towaru we wskazane miejsce wg. wyznaczonej trasy (okolice Myszkowa )
Schumacher Packaging Zakład Grudziądz sp. z o.o. - 2017-01-30 - Myszków (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

praca na komputerze, obsługa programu OPTIMA, pomoc ksiegowej
"Termix" s.j. - 2016-01-20 - Świniarsko (małopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pokoi
Hotel "Klimek" SPA Klimek S.j. - 2016-12-19 - Złockie (małopolskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, terminali płatniczych, przyjmowanie towaru na magazyn
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Maciejowa (małopolskie)

KIEROWCA CIAGNIKA SIODLOWEGO - od 2 500 PLN

Transport drogowy towarów
Usługi Transportowe Ryszard Sobański - 2017-02-14 - Lębork (pomorskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Zbrojarz
Stalmax, Paweł Kowalski - 2016-09-07 - Milik (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wilkołaz Dolny (lubelskie)

Obsługa kasy fiskalnej,obsługa klienta,przygotowywanie towarów do sprzedaży, miejsce wykonywania pracy Kąclowa,Grybów, Ptaszkowa, Krużlowa Wyżna
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Grybów (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 5 000 PLN

kierowca na trasach międzynarodowych
KRIS TRANS POSPIESCHCZYK KRZYSZTOF - 2016-03-16 - Kadłubiec (opolskie)

prace ślusarskie przy produkcji grzejników łazienkowych
"Termix" s.j. - 2017-01-03 - Świniarsko (małopolskie)