Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Gręboszów P.H.U. RADOSŁAW POKORA

Miejsce pracy:
97-403 Gręboszów 38, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Kierowanie pojazdem ciągnik siodłowy+naczepa (teren całej Polski) - przewóz żywności

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: cała doba- zgodnie z czasem pracy kierowcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gręboszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bełchatowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Drużbice

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 16.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
dobra organizacja pracy, umiejętność kontaktów interpersonalnych

Nazwa pracodawcy: P.H.U. RADOSŁAW POKORA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Bawełniana 3, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwa pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: bełchatowski

Gmina pracodawcy: Bełchatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bełchatów

Ulica pracodawcy: Bawełniana

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: TRANSPORT DROGOWY-SPOŻYWKA

Nazwisko osoby zgłaszającej: Radosław Pokora

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.03.2016

Podobne oferty pracy

PSYCHOLOG - od 2 200 PLN

Udzielanie świadczeń psychoterapeutycznych na rzecz pacjenta, diagnoza psychologiczna, udzielanie porad obejmujących ocenę postępu leczenia, prowadzenie bieżącej dokumentacji.
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie - 2017-01-12 - Bełchatów (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów spożywczych po terenie Polski, stałe trasy
Tomasz Wierzchowski Usługi Transpotrowe - 2016-09-07 - Paszki Duże (lubelskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stoiska mięsno-wędliniarskiego, obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy, praca w Bełchatowie
DINO POLSKA S.A. - 2016-11-17 - Bełchatów (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

sporządzanie kart informacyjnych, sporządzanie kart kompletności indywidualnej dokumentacji, sporządzanie protokołów (zgodnie z programem stażu)
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Bełchatów (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 100 PLN

Transport towarów. Miejsce pracy kraje Unii Europejskiej.
Usługi Transportowe Roman Hołyński - 2017-01-09 - Ścinawa Mała (opolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 2 000 - 2 500 PLN

organizowanie stanowiska pracy, planowanie trasy, kierowanie ciągnikiem siodłowym, załadunek, rozładunek towarów, zabezpieczenie ładunku, czynnośći administracyjne związane z wykonywanym przewozem
VIVA- TRANS TOMASZ PIERÓG - 2016-10-20 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

prowadzenie pojazdu "TIR"
"AGRO-SKŁAD" SP. Z O. O. - 2016-09-30 - Potworów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów w sklepie spożywczym, przyjęcie i pomoc przy zdjęciu towaru
U ANKI Sklep SPożywczy Anna Gwadera - 2016-05-04 - Ławy (łódzkie)

SPAWACZ 141 - od 3 000 PLN

Spawanie rurociągów, spawanie pod badania RTG i ultradźwięki - praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Bełchatów (łódzkie)

KUCHARZ - od 12,37 PLN

przygotowanie posiłków
" Marcepan Ziajkiewicz" S.C. A. Ziajkiewicz, E. Ziajkiewicz - 2016-01-08 - Bełchatów (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 3 000 PLN

kierowca ciągnika siodlowego z naczepą
TRANSPORT CIĘŻAROWY, ANDRZEJ SMACIARZ - 2016-02-11 - Niedźwiedź (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 014 PLN

miedzynarodowy przewóz drogowy towarów na terytorium PL-UE
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Woskrzenice Duże (lubelskie)

MECHANIK MASZYN OGRODNICZYCH-LEŚNYCH - od 2 000 PLN

naprawa oraz sprzedaż urządzeń i maszyn ogrodniczych
Firma Handlowo-Usługowa "OGRÓD" Grażyna Makowska - 2017-01-13 - Bełchatów (łódzkie)

Kierowca w ruchu międzynarodowym, praca w delegacji na okres 2-3 miesięcy.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Lwówek (wielkopolskie)

POMOC KUCHNII - 997,4 PLN

pomoc w przygotowaniu potraw zgodnie z menu, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (zgodnie z harmonogramem)
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Bełchatów (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 6 000 - 8 000 PLN

realizacja zleceń transportowych na terenie Europy
ARRA GROUP Sp. z o.o. Sp. komandytowa - 2017-01-04 - Głogów (dolnośląskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓ: kierowca w ruchu międzynarodowym; WYMAGANIA: wykształcenie zsz/średnie, prawo jazdy kat. C+E, kwalifikacje na przewóz rzeczy, znajomość języków: niemieckiego i ukraińskiego
MIRTRANS Mirosław Dudzik Glinica - 2016-09-22 - Glinica (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

Prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą - transport na terenie Polski
EL-TRANS LADA I ZATOŃ SP. J. - 2016-11-25 - Bełchatów (łódzkie)

Transport towarów po terenie UE.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW REKLAMY - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do reklamy do robienia wydruków, obróbka wydruków, konfekcjonowanie wydruków, obsługa programów graficznych, ustawianie parametrów maszyn do wydruku
Usługi Handlowo-Reklamowe i Wydawnicze KREZUS - 2016-01-21 - Bełchatów (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 300 PLN

załadunek i rozładunek towaru, transport ładunku ze wskazanego miejsca do miejsca docelowego, wykonywanie niezbędnych przeglądów pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Iłowa (lubuskie)

KIEROWCA KAT. C - 2 000 - 2 500 PLN

codzienny dowóz art. spoż.- na terenie kraju, osoba jest w domu 2-3 razy w tygodniu
PTHU "ARTRANS", A. Jankowski - 2015-12-02 - Wólka Łękawska (łódzkie)

PROWADZENIE CIĄGNIKA SIODŁOWEGO WRAZ Z NACZEPĄ, ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK TOWARU, ZABEZPIECZENIE ŁADUNKU, DBAŁOŚĆ O STAN TECHNICZNY POJAZDU W TRASIE, KOMPLETOWANIE DOKUMENTÓW TRANSPORTOWYCH. KONTAKT ZE SPEDYTOREM.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - od 2 000 PLN

montaż i demontaż rusztowań
J.S. RUSZTOWANIA PAWEŁ JEZIORSKI - 2017-01-13 - Bełchatów (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

wykonywanie przewozów krajowych
"POL-TRANS" JERZY FIKS - 2016-01-28 - Mauryców (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 500 PLN

przewóz międzynarodowy
Transport P.Jan Pogan Jerzmanowice - 2016-09-20 - Jerzmanowice (małopolskie)

transport towarów na terenie UE
MARK STOL Przemysław Markiewicz - 2016-03-18 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWNIK INWESTYCJI BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

zarządzanie grupą pracowników budowlanych do 12 osób - nadzór nad prowadzoną inwestycją oraz remontami
Grupa Producentów Rolnych SUFLIDOWO Sp. z o.o. - 2016-07-05 - Teresin (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 3 000 - 6 000 PLN

Transport towarów i materiałów na terenie kraji i UE.
Usługi Transportowe- Zbigniew Wilusz - 2016-10-27 - Nowe Sioło (podkarpackie)

przewóz towarów ciągnikiem siodłowym z naczepą na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Łęczna (lubelskie)