Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Gołaszyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gołaszyn, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: przewóz towarów w transporcie międzyanrodowym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 975 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gołaszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 975 PLN

Data zakończenia pracy: 26.07.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Świadectwo kwalifikacji przewóz rzeczy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

OBSŁUGA SKLEPU - 997,4 PLN

Obsługa sklepu
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace gospodarcze, sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Żywiec (śląskie)

STOLARZ - STOLARZ BUDOWLANY - od 925 PLN

Czytanie rysunków technicznych, obsługa maszyn stolarskich, projektowanie, okleinowanie, sklejanie płyt, montaż mebli, renowacja
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Dobrzyń (mazowieckie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Kielce (świętokrzyskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

monter konstrukcji mebli z drewna
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Wągrowiec (wielkopolskie)

SZLIFIERZ METALI - od 2 400 PLN

szlifowanie elementów żeliwnych - praca na terenie NIEMIEC
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Kostomłoty Pierwsze (świętokrzyskie)

KASJER -SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż i kasownaie należności za oferowany towar, wykładanie towaru na półki sklepowe, zamawianie i przyjmowanie towaru, wykonywanie prac porządkowych
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Boleszkowice (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towaru,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Grzmiąca (zachodniopomorskie)

WĘDLINIARZ - od 1 850 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Podróżna (wielkopolskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN(KA) W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

-pomoc w czynnościach życiowych, mycie , ubieranie, karmienie-dbanie o utrzymanie czystości w pomieszczeniu-pomoc w kontaktach z otoczeniem-pielęgnacja w chorobie-organizacja czasu wolnego-zgłaszanie niepokojących zmian zdrowotnych
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Wąchock (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I HANDLU - od 2 000 PLN

promowanie firmy i usług, pozyskiwanie klientów i ich obsługa, przygotowanie ofert, utrzymanie kontaktów z klientami, udział w spotkaniach, analiza potrzeb rynkowych. Kontakt tel. 41 315 40 03
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Sitkówka (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Rymki (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ - od 1 400 PLN

praca na podstawie schematów i planów, w tym w języku ukraińskim, tynkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, szpachlowanie, gipsowanie, przygotowywanie zapraw
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST PO WER (266)DEP. ARCH. I ROZ. B. DS REW. - 997,4 PLN

zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łódź (łódzkie)

STARSZY PROGRAMISTA - 8 500 - 20 000 PLN

programowanie aplikacji i systemów informatycznych, tworzenie dokumentacji systemów komputerowych, analiza wymagań systemowych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Zabierzów (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

prace porządkowepomoc w opiece na dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Ustroń (śląskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 925 PLN

bieżące roboty drogowe przy utrzymaniu dróg i ulic powiatowych
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Zabrze (śląskie)

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA PRODUKTEM - od 8 644 PLN

Koordynowanie procesu tworzenia produktu oraz monitorowanie jego wdrożenia w lokalnych jednostkach produkcyjnych w celu zapewnienia wysokiej jakości, funkcjonalności i sprawnej produkcji
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

sprzedaż towarów w sklepie branży przemysłowo-spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Lachówka Duża (lubelskie)

MAGAZYNIER - do 2 057,97 PLN

Przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru, obsługa klientów, przeprowadzanie inwentaryzacji, wystawianie dokumentów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż, rozwijanie sieci klientów i odbiorców handlowych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

POLEROWACZ WYROBÓW Z DREWNA - 997,4 PLN

szlifowanie i polerowanie ręczne i za pomocą maszyn polerskich' dobór i przygotowywanie materiałów do nanoszenia i wykańczania powłok; szlifowanie przed nałożeniem kolejnych powłok
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Sztum (pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - do 2 210 PLN

PROWADZENIE ZAJĘĆ EDUKACYJNO OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZYCH W STOSUNKU DO DZIECI W WIEKU 2,5 -5 LAT; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE (LICENCJAT LUB MAGISTER), PREDYSPOZYCJE DO PRACY Z DZIEĆMI;
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MONITORINGU - od 1 850 PLN

monitoring obrazu z systemów monitoringu, zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości przełożonym
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK MURARZA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)