Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Borzęcin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Borzęcin, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Rozwożenie i wykładanie towaru na terenie Polski

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Borzęcin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C/E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Dyspozycyjność.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Kościuszki 10, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Trzebnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebnica

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego