Praca KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO. Henryków Lubański Agro-Farm Sp. z o.o.

59-800 Henryków Lubański 2, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Uprawa gleby, orka, kultywacja, transport płodów rolnych, głęboszowanie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Henryków Lubański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubań

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kierowca - prawo jazdy kat. T

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykszt. min. podstawowe, prawo jazdy. Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Nazwa pracodawcy: Agro-Farm Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Pisarzowice 204, 59-800 Pisarzowice, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV przesyłać na adres biuro (at) agro-farm.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Lubań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pisarzowice

Ulica pracodawcy: Pisarzowice

Numer budynku pracodawcy: 204

Profil działalności pracodawcy:
uprawy zbóż i inne uprawy połączone z chowem zwierząt

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego