Praca KIEROWCA (C+E) Wadochowice Usługi Transportowe Maria Miesiączek

KRAJ, 57-210 Wadochowice, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE KRAJOWYCH PRZEWOZÓW TOWARÓW

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA (C+E)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wadochowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ziębice

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 03.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kategorii C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Psychotesty+ orzeczenie lekarskie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Świadectwo kwalifikacji - przewóz rzeczy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE WYMAGANE

Nazwa pracodawcy: Usługi Transportowe Maria Miesiączek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

57-210 Wadochowice 29, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: PODANIE+ ŻYCIORYS + UPRAWNIENIA

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ziębice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wadochowice

Numer budynku pracodawcy: 29

Profil działalności pracodawcy: 890711810

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego