Praca KIEROWCA C+E Sędzisław Anetta Kożuch Transport-Spedycja-Logistyka

58-411 Sędzisław 10, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wyjazdy samochodem ciężarowym na 3 tygodnie po UE w podwójnej załodze

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + delegacje+ godziny nadliczbowe

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sędzisław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Marciszów

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: przewóz rzeczy

Nazwa pracodawcy: Anetta Kożuch Transport-Spedycja-Logistyka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Marciszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sędzisław

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015

Podobne oferty pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Kierowca cementowozu
ZAKŁAD WYROBÓW BETONOWYCH - 2016-04-04 - Mochy (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 9,23 EUR

Szukamy doświadczonych kierowców w ruchu międzynarodowym. Prawo jazdy C+E, mile widziane ADR-y.Jazda po północnych i zachodnich Niemczech oraz krajach Beneluxu.Od kandydatów oczekujemy:•doświadczenia w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami na trasach międzynarodowych,•dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,Oferujemy:•stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę na warunkach niemieckich,•atrakcyjne wynagrodzenie,•bezpłatny dojazd do pracy•zaplecze socjalne (nocleg/ kuchnia/ szatnia)
TSO Truck Service Oderland GmbH - 2015-11-16 - Niemcy (Niemcy)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

praca cukiernika
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 980 PLN

Transport drogowy rzeczy na terenie RP, głównie chemia gospodarcza i produkty spożywcze.
Usługi Transportowe - 2015-12-01 - Jedlicze B (łódzkie)

Przewóz rzeczy i towarów
F.H.U "NORTRANS" - 2016-05-17 - Dęblin (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Miszkowice (dolnośląskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

praca sekretarki medycznej
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 5 000 PLN

według zawodu
PHU "JUBO-TRANS"s.j. Jerzy Halczuk, Bogdan Halczuk - 2016-10-05 - Jasień (lubuskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGOMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :POLSKA
"Dartrans"Firma Transportowo-Usługowa Dariusz Ogrodnik - 2016-05-13 - Kozłów (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 8 516 PLN

Wymagania: prawo jazdy kat C+E, karta cyfrowa kierowcy, ukończony kurs na przewóz rzeczy, badania lekarskie. Miejsce wykonywania pracy - Europa. Wysokość wynagrodzenia 6-7 tys netto.
FRIGO - SPEED Sp. z o. o. - 2016-11-18 - Wejherowo (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

prowadzenie pojazdów samochodowych na terenie EU
LUCKY CAR Nowak Łukasz - 2016-10-26 - Świerklaniec (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 950 PLN

PRZEWÓZ TOWARÓW NA TERENIE PODKARPACIA I MAŁOPOLSKI
BOG - MAR Bogdan Samborski - 2015-12-10 - Brzostek (podkarpackie)

Wykonywanie zawodu kierowcy + dbanie o tabor
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Mikołów (śląskie)

przewóz rzeczy na terenie Polski południowej
Stanisław Grojec Usługi Transportowo- Sprzętowe - 2016-04-19 - Prandocin (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 5 600 PLN

do uzgodnienia
Trans-Drewno Wiesława Chmura - 2016-05-16 - Łukowe (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - 12 - 15 PLN

CHIEKKARAK SPÓŁKA Z O O - 2016-03-18 - Dąbrówka Starzeńska (podkarpackie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 2 500 PLN

serwisowanie sprzętu komputerowego
F8 Krzysztof Cieślak - 2016-11-30 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - 1 850 - 3 000 PLN

przewóz żywności chlodnią. transport krajowy
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Białystok (podlaskie)

KIEROWCA C+E - 4 500 - 7 000 PLN

Prowadzenie zestawu z naczepą typu: firanka lub chłodnia.
KAZIMIERZ WAWRZYNIAK ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWY "ŁAZY" - 2016-12-23 - Trębaczew (łódzkie)

przygotowywanie samocodu do jazdy, kontrola zakladunku i rozładunku, przewóz ładunków
ANDARO International Transport Robert Ogonowski - 2016-07-01 - Radziszewo (zachodniopomorskie)

PP/ LAKIERNIK - od 2 500 PLN

Lakierowanie elementów drewnianych, MDF.
"Stolarstwo" Kazimierz Głąbicki - 2016-12-20 - Dobromyśl (dolnośląskie)

TKACZ - od 1 850 PLN

obsługa krosien
Sopp Polska Sp z o. o. - 2016-07-15 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

kierowanie zespołem, planowanie i przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Lubawka (dolnośląskie)

Transport towaru na terenie Polski
TRANS-MAR - 2016-07-15 - Lubin (dolnośląskie)

KIEROWCA C+EPRZEWÓZ BYDŁAMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:DĘBICA
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO "ZACZYK" ZACZYK JACEK - 2016-10-12 - Dębica (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 3 300 PLN

transport krajowy ( 1 dzień w tygodniu poza domem)
HANBUD Henryk Pruszyński - 2016-05-27 - Bielsk Podlaski (podlaskie)