Praca KIEROWCA C+E Rawa Mazowiecka Międzynarodowy Transport Samochodowy Gerard Kaczmarczyk

Mszczonowska 36, 96-200 Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Kierowca w transporcie międzynarodowym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Pracodawca oferuje wynagrodzenie w wysokości 2000 zł brutto+ diety z tytułu podróży służbowych.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rawa Mazowiecka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rawa Mazowiecka

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: -Prawo jazdy kat. C+E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
Międzynarodowy Transport Samochodowy Gerard Kaczmarczyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Adres pracodawcy:
96-230 Dańków 12, powiat: rawski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: rawski

Gmina pracodawcy: Biała Rawska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dańków

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: Towarowy transport drogowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.09.2016