Praca KIEROWCA C+E Podgrodzie TRANS POŁUDNIE SP. Z O.O.

Miejsce pracy:
39-200 Podgrodzie 8B, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY : KRAJ+EUROPA

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 3 500,00

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Podgrodzie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. C+E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANE :-DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE-ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH

Nazwa pracodawcy: TRANS POŁUDNIE SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: BRAK DANYCH

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Podgrodzie

Numer budynku pracodawcy: 8B

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego