Praca KIEROWCA C+E Opoczno KOLEJOWE ROBOTY DROGOWE MIROSŁW GAWLIK

DWORCOWA 7A, 26-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: ZGODNY ZE STANOWISKIEM

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opoczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opoczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Opoczno

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY - KAT. CE

Nazwa pracodawcy: KOLEJOWE ROBOTY DROGOWE MIROSŁW GAWLIK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skieorwaie do pracy dla osób zarejestrowanych w pup, cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: opoczyński

Gmina pracodawcy: Opoczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opoczno

Ulica pracodawcy: DWORCOWA

Numer budynku pracodawcy: 7A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

- przywóz surowca z zakładów drzewnych zgodnie z dyspozycją transportową, - załadunek i rozładunek surowca drzewnego, - dbanie o stan techniczny pojazdu. Oferta dostępna w sali F. Kontakt z pracodawcą - e-mail: REKRUTACJA.MIELEC (at) KRONOSPAN.PL, tel.: 607 910 161.
SILVA Sp. z o.o. - 2015-12-29 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI SPRZEDAŻY I MARKETINGU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Opoczno (łódzkie)

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH - od 1 850 PLN

Sortowanie tworzyw sztucznych i makulaturyRęczne prace transportowe, Utrzymanie porządku w miejscu pracy.
Foreko Sp. z o.o. - 2016-02-22 - Kraszków (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

przewożenie materiałów sypkich na terenie całego kraju
ZBIGNIEW NATKAŃSKI PPHU "BADEX" - 2016-01-26 - Wójcin (łódzkie)

OCHRONIARZ - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Opoczno (łódzkie)

Praca w charakterze kierowcy na ciągnik siodłowy (kontenery) w Polsce
HELENA Transport-Spedycja H.J. Burek Sp.j - 2015-12-09 - Gdynia (pomorskie)

POMOC BIBLIOTEKARKI - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Poświętne (łódzkie)

MŁODSZY PRACOWNIK OBSŁUGI MAGAZYNU - od 1 850 PLN

prace magazynowe: kompletacja, szykowanie towaru do wysyłki
CAOLIN Sp. z o.o. - 2016-02-18 - Opoczno (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

MUROWANIE, SZPACHLOWANIE, MALOWANIE, UKŁADANIE GLAZURY
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Opoczno (łódzkie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Paradyż (łódzkie)

POMOC W SEKRETARIACIE - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Klew (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

transport towarów na terenie UE
PTHU "KOWALSKI" Zbigniew Kowalski - 2016-07-11 - Kroczyce (śląskie)

FRYZJER DAMSKO MĘSKI - od 925 PLN

zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem fryzjer
Usługi Fryzjerskie Damsko-Męskie Beata Chmielewska - 2016-05-27 - Opoczno (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 3 500 PLN

Przewóz rzeczy
P.H.U.T. POŚPIECH TRANS Dawid Pośpiech - 2016-05-31 - Malbork (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

transport towaru na terenie kraju
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MITEX Michał Wojewoda - 2016-07-09 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

kierowanie zastawem pojazdów
Usługi Transportowe Dariusz Mechecki - 2016-08-03 - Sochaczew (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - 3 500 - 4 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wymagane wykształcenie min. zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, zaświadczenie o niekaralności, min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość podstaw mechaniki samochodowej. Ogólny zakres obowiązków: praca w transporcie krajowym wg. obowiązujących zasad.
WÓJCIK ZDZISŁAW USŁUGI TRANSPORTOWE - 2016-02-29 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA MAŁEJ GASTRONOMII - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Opoczno (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 5 500 PLN

przewóz materiałów: stal itp.; doświadczenie mile widziane
P.T.H.U."REWOL" - WALDEMAR KAMPA - ROZMIERZ - 2016-03-16 - Rozmierz (opolskie)

KIEROWCA CE - do 2 410 PLN

Wykształcenie: min. zawodowe; karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, ważne orzeczenia lekarskie; zakres obowiązków: kierowanie samochodem ciężarowym, dopilnowanie załadunku i rozładunku, zabezpieczenie transportu,praca zgodnie z ustawa o czasie pracy kierowcy; miejsce pracy: UE
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA C+E - 4 500 - 6 000 PLN

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ABM LOGISTIC SP. Z O.O. - 2016-09-13 - Strzelce Opolskie (opolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 950 PLN

Transport towarów na terenie Polski.
F.H.U. Trans-Met Idec Andrzej - 2016-07-13 - Kotowa Wola (podkarpackie)

Transport międzynarodowy
"TOMTRANS" Usługi Transportowe T. Kowalski w Pucku - 2016-09-02 - Puck (pomorskie)

KIEROWCA CE - od 1 910 PLN

Kierowca na trasach międzynarodowych. System pracy 2/1 (2 tygodnie za granicą 1 tydzień na miejscu)Wyjazd z okolic Grabowa nad Prosną.
Brust Anita - 2016-05-20 - Wronki (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - 6 000 - 7 000 PLN

Transport towarów na terenie Europy.
Blue-TSL Dawid Laszczak - 2016-06-02 - Bielsko-Biała (śląskie)

transport międzynarodowy
KM-TRANS Kamil Banaszek - 2016-11-15 - Saminek (warmińsko-mazurskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE ROBÓT ZWIĄZANYCH Z KONSERWACJĄ, NAPRAWĄ, KONSERWACJĄ I MODERNIZACJĄ INSTALACJI, SANITARNYCH, PRZEPROWADZANIE KONTROLI SZCZELNOŚCI DROŻNOŚCI, KONSERWACJA INSTALACJI, WYMIANA USZKODZONYCH URZĄDZEŃ.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Stawowice (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed