Praca KIEROWCA C+E Gryfice EURO-TRANSPORT TADEUSZ KRYSA GRYFICE

NIEKŁADZKA 11, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Transport międzynarodowyWYNAGRODZENIE: 5500 zł NETTO

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Prowizyjny

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gryfice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gryfice

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 500 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: psychotesty

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. C, CE + przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
KIEROWCA ZAWODOWY KAT. C+E (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie w zawodzie - wymagane

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: TRANSPORT Międzynarodowy

Nazwa pracodawcy: EURO-TRANSPORT TADEUSZ KRYSA GRYFICE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Gryfice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfice

Ulica pracodawcy: NIEKŁADZKA

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego