Praca KIEROWCA CE Frygnowo Transport drogowy Pszenny Adam

14-107 Frygnowo 22, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Prace związane z wykonywanym zawodem. Transport w kraju i poza granicami Polski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie 2000 zł brutto miesięcznie plus prowizja, do uzgodnienia z pracodawcą

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Frygnowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grunwald

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: elektroniczna karta kierowcy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie nie jest istotne, prawo jazdy CE, karta kierowcy, doświadczenie minimum 5 lat w zawodzie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: Transport drogowy Pszenny Adam

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Grunwald

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Frygnowo

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego