Praca KIEROWCA C Odrzechowa Firma Transportowa Międzynarodowa Hubert Huta

Jana 65, 38-530 Odrzechowa, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Odrzechowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sanocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zarszyn

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
kwalifikacja wstępna na przewóz rzeczy (wymagany staż - lata: 2)

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Transport międzynarodowy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Firma Transportowa Międzynarodowa Hubert Huta

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: sanocki

Gmina pracodawcy: Zarszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Odrzechowa

Ulica pracodawcy: Jana

Numer budynku pracodawcy: 65

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego