Praca KIEROWCA C+ E TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - WYWROTKA Żuków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żuków, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Obowiązki wynikające z prowadzenia pojazdu ciężarowego ( naczepa wywrotka) na trasach międzynarodowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
KIEROWCA C+ E TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - WYWROTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosolski

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs na przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: karta kierowcy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe, chęci do pracy, dyspozycyjność.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Staszica 1c, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: nowosolski

Gmina pracodawcy: Nowa Sól

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Sól

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 1c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego