Praca KIEROWCA C + E Kalisz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zespołu pojazdów, wszelkie związane z tym czynności, prowadzenie dokumentacji. Rozwożenie towaru na terenie UE.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C + E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kalisz

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KARTA KIEROWCY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRZEWÓZ RZECZY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
ORZECZENIE PSYCHOLOGICZNE-BRAK PRZECIWWSKAZAŃ PSYCHOLOGICZNYCH DO WYKONYWANIA PRACY NA STANOWISKU KIEROWCY KAT. CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAKTYKA NA WW.STANOWISKU MIN.1 ROK

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_2:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Komunikatywna znajomość jednego z ww. języków obcych.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Staszica 47a, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane, zarejestrowane w tut. Urzędzie proszone są o kontakt z doradcą klienta w celu otrzymania skierowania do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kalisz

Gmina pracodawcy: Kalisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kalisz

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 47a

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego