Praca KIEROWCA C + E FŚW Świebodzice PROSAB AG ANNA PIETRUSIEWICZ

Stanowisko: KIEROWCA C + E FŚW

Wynagrodzenie: od 3 500 PLN

Zakres obowiązków: przewożenie towaru

Data publikacji: 2015-11-16

Lokalizacja: Świebodzice (dolnośląskie)

Pracodawca: PROSAB AG ANNA PIETRUSIEWICZ

Ciernie 5, 58-160 Świebodzice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C + E FŚW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świebodzice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świebodzice

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w zawodzie, umowa o pracę, świadcetwo kwalifikacji na przewóz rzeczy, transport w ruchu krajowym

Nazwa pracodawcy: PROSAB AG ANNA PIETRUSIEWICZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świebodzice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świebodzice

Ulica pracodawcy: Ciernie

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: 2014 transport

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.11.2015