Praca KIEROWCA BUSA Śmigiel Dominik Szawerdak PPHU SZAWER

Dudycza 54, 64-030 Śmigiel, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
dowóz pracowników do pracy, konieczność komunikacji z pracownikami - pracownicy obywatelstwa ukraińskiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA BUSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Śmigiel

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Śmigiel

Zawód:
pozostali kierowcy samochodów osobowych i dostawczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
polski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: Dominik Szawerdak PPHU SZAWER

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Śmigiel

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Śmigiel

Ulica pracodawcy: Dudycza

Numer budynku pracodawcy: 54

Profil działalności pracodawcy: instalacje elektryczne, naprawa sprzętu AGD

danePracodawcy_nrKraz: 13584

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie