Praca KIEROWCA " B" W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM Dębica Anna Sidor Firma Handlowo-Usługowa SIDOR

Stanowisko: KIEROWCA " B" W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM

Wynagrodzenie: od 3 500 PLN

Zakres obowiązków: KIEROWCA BMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY UNIA EUROPEJSKA

Data publikacji: 2016-02-18

Lokalizacja: Dębica (podkarpackie)

Pracodawca: Anna Sidor Firma Handlowo-Usługowa SIDOR

KRAKOWSKA 92, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
KIEROWCA BMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY UNIA EUROPEJSKA

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +PREMIA

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA " B" W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: kierowca samochodu osobowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: UPRAWNIENIA ADR

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE WYMAGANEWYNAGRODZENIE 3 500,00 ZŁ+PREMIA

Nazwa pracodawcy: Anna Sidor Firma Handlowo-Usługowa SIDOR

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: BRAK DANYCH

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: KRAKOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 92

Profil działalności pracodawcy: SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu osobowego