Praca KIEROWCA AUTOTRANSPORTERA Kalisz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Załadunek i rozładunek samochodów osobowych na autotransporterze, przewóz samochodów na terenie Europy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOTRANSPORTERA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kalisz

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
ORZECZENIE PSYCHOLOGICZNE-BRAK PRZECIWWSKAZAŃ PSYCHOLOGICZNYCH DO WYKONYWANIA PRACY NA STANOWISKU KIEROWCY KAT. CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY KAT. CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: KARTA KIEROWCY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: KURS PRZEWOZU RZECZY

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Staszica 47a, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Skierowanie do pracy. Osoby zarejestrowane w tut. Urzędzie zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta celem uzyskania skierowania do pracy.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kalisz

Gmina pracodawcy: Kalisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kalisz

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 47a

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

sprzedaż hurtowa towarów, zamawianie towarów od handlowców wietnamskich oraz z Wietnamu, prowadzenie negocjacji z kontrahentami pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Jabłonowo (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Cieszyn (śląskie)

1951U KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR SORTOWNI - 997,4 PLN

Utrzymanie porządku wokół zakładu. Prace porządkowe w kabinie sortowni, koszenie trawników i cięcie żywopłotów. Zbieranie zanieczyszczeń.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 100 PLN

praca w firmie zajmującej się handlem hurtowym owocami i warzywami ekspotowymi na Ukrainą i Białoruś. Odpowiedzialność za powieszone mienie bieżąca obsługa, przyjmowanie, wydawanie, segregowanie, wyładunek, załadunek
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Jawczyce (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN W PRZEMYŚLE WŁÓKIENNICZYM - 997,4 PLN

prace związane z przewlekaniem osnów
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

SPRZĄTANIE BIUR - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczeniaZakres obowiązków: prace porządkowe i gospodarcze na terenie powiatu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Krotoszyn (wielkopolskie)

MONTER STOLARKI PCV - od 2 000 PLN

Praca na hali produkcyjnej przy produkcji okien i drzwi z PCV. Doświadczenie minimum pół roku przy produkcji okien i drzwi z PCV
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Łask (łódzkie)

USTAWIACZ MASZYN - do 1 360 PLN

Ustawianie tokarek i frezarek. Obróbka mechaniczna elelmentów metalowych. Wykształcenie średnie-ustawiacz maszyn do obróbki maszyn. Doświadczenie zawodowe min. 5 lat.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kobyłka (mazowieckie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Malarz budowlany - prace na wysokości
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Lipsko (mazowieckie)

DZIEWIARZ - od 1 850 PLN

umiejętność obsługi maszyn dziewiarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zgierz (łódzkie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na drogach publicznych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA-STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klientów małej gastronomi
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI (81S) - 997,4 PLN

oferta stażu do 30rż: Obsługa kancelaryjna wydziału Ochrony Środowiska (prowadzenie dziennika korespondencji, adresowanie kopert), archiwizacja dokumentów, prowadzenie rejestrów wydziału OŚ, wydawanie kart wędkarskich, rejestrowanie sprzętu do amatorskiego połowu ryb, przygotowywanie informacji o środowisku i jego ochronie znajdujących się w posiadaniu OŚ, prowadzenie spraw w zakresie ochrony przyrody i gruntów rolnych, przygotowywanie projektówpism i decyzji administracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Otwock (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie elementów
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Trzcianka (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa biura.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Pępowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 1 850 - 1 900 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

GONIEC 50+ - od 1 850 PLN

DORĘCZANIE KORESPONDENCJI URZĘDWEJ. WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REFERENT-PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu sekretariatuzawieranie umów z uczniami młodocianymidokumentacja księgowa podstawy
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Dowóz własnych materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Sitkówka (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac w gospodarstwie sadowniczym, pielęgnacja sadu i zbiór i sortowanie owoców, prace porządkowe, sadzenie drzewek
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Drwalew (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH POW 3,5 T - od 2 100 PLN

wykonywanie całopojazdowego transportu międzynarodowego, nadzór nad dokumentacją. Własciwe zabezpieczanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

USTAWIACZ - TŁOCZASZ - do 1 850 PLN

ustawiacz- przygotowywanie procesu linii do przetłaczania detali, tłoczsz - obsługa prasy okraz kontrola detali
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Gniew (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed