Praca KIEROWCA AUTOBUSU Tomaszów Bolesławiecki kontakt przez PUP

Tomaszów Bolesławiecki, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: przewóz osób

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów Bolesławiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bolesławiecki

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Kurs na przewóz osób

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Obrońców Helu 10, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowaie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: bolesławiecki

Gmina pracodawcy: Bolesławiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bolesławiec

Ulica pracodawcy: Obrońców Helu

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Podobne oferty pracy

RATOWNIK WODNY - od 1 850 PLN

Zgodne ze stanowiskiem; wysokość wynagrodzenia brutto: 1850 zł
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Słupsk (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - od 1 850 PLN

kompleksowe przygotowywanie ofert w przetagrach publicznych, zapytaniach ofertowych i zapytaniach o cenę na terenie całego kraju przygotowywanych na podstawie przepisów Prawa Zamówień Publicznych, Kodeksu Cywilnego i Prawa Oświatowego, samodzielne sporządzanie dokumentacji odwoławczej do Krajowej Izby Odwoławczej, prowadzenie monitoringu popstępowań przetargowych, prowadzenie bazy danych postępowań i raportowanie wyników, sporządzanie opinii prawnych
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

dobieranie surowców i półproduktów do produkcji potraw, prowadzenie obróbki wstęnej, planowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Drobin (mazowieckie)

ŚLUSARZ WRPO DPC - od 1 850 PLN

cięcie piłą do metalu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Mieścisko (wielkopolskie)

SPRZATACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń stacji dializ wg obowiązujących procedur.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Zabrze (śląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 1 850 - 2 000 PLN

Szycie art. zoologicznych (legowiska dla psów).WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe oraz umiejetność szycia.KONTAKT Z PRACODAWCĄ: osobisty lub telef. 698 278 651
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Rozbórz Długi (podkarpackie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Myślenice (małopolskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

montaż i serwis urządzeń, instalacji klimatyzacji, wentylacji, co, wod-kan
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Sławsko (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Dojazd do klienta i sprzedaż produktów firmy ESKIMOS. Ciągły przyrost sprzedaży i pozyskiwanie nowych punktów handlowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 950 PLN

Prace w sadzie, prace porządkowe w gospodarstwie. Sprawdzanie faz wzrostu roślin. Pomoc i organizacja załadunku towarów- jabłek do wysyłki, przygotowanie owoców do przechowywania. Komunikacja i pomoc z zaangażowanymi pracownikami sezonowymi z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Cesinów-Las (mazowieckie)

Z-CA KIEROWNIKA SKLEPU - 2 500 - 4 000 PLN

Organizowanie sprzedaży w sposób zapewniający realizacje planów sprzedaży, utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta, sprawowanie kontroli nad stanem magazynowym i zapobieganie stratom towaru, zarządzanie zespołem podczas nieobecności kierownika sklepu, utrzymywanie najwyższych standardów wizualizacji oraz ekspozycji towaru w sklepie zgodnie z obowiązującymi standardami, zapewnienie efektywnej komunikacji sklepu z centralą spółki
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Gdańsk (pomorskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 1 950 PLN

mycie i czyszczenie samochodów
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Zduńska Wola (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Czynności pomocnicze przy murowaniu, tynkowaniu, malowaniu, zbrojeniach, montaż rusztowań, rozładowanie dostaw materiałów, sporządzanie zaprawy, betonu, wykonywanie wykopów, równanie gruntów, czyszczenie i przygotowywanie miejsc dla innych robotników. Miejsce pracy: Wrocław; umowa zlecenie, 160 godz./mies., dyspozycyjność 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, wykładanie na regały.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zamość (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Utrzymanie porządku na stanowisku pracy, wykonywanie naprawy pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Poniatowa (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

księgowo finansowa obsługa biura, kontrola faktur, obliczenia, rozliczanie kosztów, pomoc w prowadzeniu szkoleń i konferencji
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Zaniemyśl (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Choszczno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY (S) - 997,4 PLN

Praca w biurze przy ofertowaniu, kosztorysowaniu, kontakty z potencjalnymi kontrahentami oraz inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Tarnów (małopolskie)

DOZORCA - od 2 000 PLN

pilnowanie obiektu , lekkie prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Strzeżów Drugi (małopolskie)

FRYZJER MĘSKI - od 2 000 PLN

Fryzjerstwo męskie
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA (Z) - do 1 850 PLN

1 osoba stoisko mięsne1 osoba stoisko spożywcze
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Nowodworze (małopolskie)

PSYCHOLOG/STAŻ - 997,4 PLN

Prowadzenie wywiadów, obserwacji. Sporzadzanie i udzielanie opinni i porad psychologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Opole Lubelskie (lubelskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 900 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

Udój krów, dbałość o zwierzęta, wykonywa nie prac porządkowych w gospodarstwie
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kiwity (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH - od 2 000 PLN

KONSERWACJA TERENÓW ZIELONYCH, UTRZYMYWANIE TRAWNIKÓW W CZYSTOŚCI ORAZ ICH PIELĘGNOWANIU, PRZYGOTOWANIE TERENÓW ZANIECZYSZCZONYCH DRZEWAMI ORAZ POZOSTAŁOŚCIAMI POD ZASIEW TRAWNIKÓW.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Kozenin (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

prace magazynowe,rozładunek i załadunek towaru
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Sosnowiec (śląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Gliwice (śląskie)