Praca KIEROWCA AUTOBUSU Przemyśl kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
przewożenie pasażerów zgodnie z rozkładem jazdy w komunikacji krajowej na terenie województwa podkarpackiego, zabezpieczenie pojazdu, dbanie o jego stan techniczny, sprzedaż biletów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przemyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Przemyśl

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.10.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autobusu

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy Kat. D

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- doświadczenie 1 rok w zawpdzie kierowcy autobusu lub samochodu ciężarowego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Katedralna 5, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: podanie, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Przemyśl

Gmina pracodawcy: Przemyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przemyśl

Ulica pracodawcy: Katedralna

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: usługi transportowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.10.2016