Praca KIEROWCA AUTOBUSU OFPR/16/1082 Kobylec TELESFOR TRANSPORT OSOBOWY T.GŁOWACKI I P.GŁOWACKI SPÓŁKA JAWNA

Miejsce pracy:
32-740 Kobylec 91, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
przewóz osób trasa Limanowa-Kraków ewentualnie Zakopane-Kołobrzeg. Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU OFPR/16/1082

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobylec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łapanów

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 12.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs na przewóz osób

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. D

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy:
TELESFOR TRANSPORT OSOBOWY T.GŁOWACKI I P.GŁOWACKI SPÓŁKA JAWNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Łapanów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kobylec

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu