Praca KIEROWCA AUTOBUSU Nowy Sącz Szkolenie Kierowców "Start" Piotr Groń

Nawjowska 40, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Transport osób autobusm na terenie powiatu nowosądeckiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autobusu (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Kwalifikacja wstępna na kat. D (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat D (wymagany staż - lata: 1)

Nazwa pracodawcy: Szkolenie Kierowców "Start" Piotr Groń

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Nawjowska

Numer budynku pracodawcy: 40

Profil działalności pracodawcy: szkolenie na prawo jazdy

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY - 997,4 PLN

Przygotowywanie wniosków/aplikacji itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 8 PLN

magazynier , załadunek i rozładunek towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-28 - Nowy Sącz (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

przewóz osób
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Siedliska (małopolskie)

ASYSTENT RACHUNKOWOŚCI - od 2 000 PLN

Księgowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Nowy Sącz (małopolskie)

KSIĘGOWA - od 2 500 PLN

Księgowanie operacji gospodarczych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Nowy Sącz (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 300 PLN

Dowóz dzieci do szkół na terenie gminy Złotów
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Złotów (wielkopolskie)

KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO - od 2 500 PLN

•opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją,•nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami Spółki,•tworzenie krótko, średnio i długoterminowych strategii oraz planów sprzedaży usług świadczonych przez Spółkę,•ocena, inicjowanie i rozwój nowych możliwości sprzedaży usług Spółki we współpracy z Działem Technicznym,•kierowanie podległym Zespołem Handlowym
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SEZAM SP.ZO.O. - 2016-12-28 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca - sklep z artykułami spożywczo-przemysłowymi. Oferta w ramach dofinansowania do wynagrodzenia osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Nowy Sącz (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 1 850 - 2 500 PLN

przewóz osób na linii regularnej
"SPIDER - BUS" USŁUGI TRANSPORTOWE ANETA PAJĄCZKOWSKA - 2016-07-21 - Łukowa (świętokrzyskie)

Kierowanie autobusem. Wymagania: prawo jazdy kat. D, świadectwo kwalifikacji z zakresu przewozu osób oraz badania psychologiczne. mile widziane doświadczenie. Praca zgodna z czasem pracy kierowcy (5 dni w tygodniu, z góry ustalony grafik). Pracodawca prosi o kontakt osobisty w godz. 08.00 - 14.00, po uprzednim kontakcie telefonicznym. Wskazani kandydaci z gminy Choczewo, Gniewino, Wejherowo.
Pomorska Komunikacja Samochodowa Spółka z o.o. Wejherowo - 2016-06-09 - Wejherowo (pomorskie)

SERWISANT - od 2 700 PLN

Serwis i naprawa maszyn ogrodniczych i leśnych.
BL SYSTEM Łukasz Belski - 2016-10-21 - Nowy Sącz (małopolskie)

HYDRAULIK - od 2 500 PLN

Wykonywanie instalacji hudraulicznych, miejsce wykonywania pracy Nowy Sącz i okolice
Zakład Budowlano-Instalacyjny Wod.-Kan., CO i Gaz s.c. - 2016-09-13 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Przyjęcie towaru, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 000 PLN

Przewóz pracowników na trasie Nysa - Bielany Wrocławskie.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Świdnica (dolnośląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 1 850 - 2 200 PLN

Rejestracja pacjentów, prowadzenie dokumentacji medycznej, pomoc lekarzowi itp.
Specjalistyczna Prywatna Poradnia "Medico-Dent" Janusz Gieracki - 2016-11-29 - Nowy Sącz (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 000 PLN

Prowadzenie autobusu, dbałość o stan techniczny i porzadek w pojeździe.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Olesno (opolskie)

Zgodnie ze stanowiskiem
ARRIVA BUS Transport Polska Sp. zo.o. - 2016-07-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

prowadzenie pojazdów na terytorium Polski oraz za jej granicami wg bieżących potrzeb oraz obsługa przewożonych pasażerów
EMILBUS Sp.zs o.o. - 2017-03-02 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

Dbanie o stan techniczny pojazdu, prowadzenie pojazdu zgodnie z uprawnieniami potwierdzonymi w prawie jazdy, kontrola i ozankowanie poajzdu, prowadzenie pojazdu zgodnie z rozkładem jazdy i wyznaczoną trasą, sprzedaż i kontrola biletów.
PRZEDSIĘBIORSTWO PKS GRYFICE Sp. z o.o. w Słudwii - 2016-10-18 - Gryfice (zachodniopomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 200 PLN

Praca na linii regularnej
Przewozy Krajowe i Zagraniczne "LELO" - 2016-07-15 - Mazuchówka (warmińsko-mazurskie)

Kierowca autobusu.Praca na terenie Krakowa lub delegacje.
BRYL & WÓJCIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-21 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 200,6 PLN

Przewóz osób, prowadzenie autobusu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kraśnik (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 4 000 PLN

przewóz pasażerów komunikacji miejskiej w Grodzisku Mazowieckim lub w Warszawie
PKS Grodzisk Maz spółka z o o - 2015-11-04 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

Prowadzenie autobusu zgodnie z wyznaczoną trasą i rozkładem, sprzedawanie biletów pasażerom
DARŁOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE Sp. z o. o. - 2017-03-22 - Koszalin (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Fryzjer damsko-męski.
Framesi Beauty Center, Karol Fedko - 2016-06-09 - Nowy Sącz (małopolskie)