Praca KIEROWCA AUTOBUSU Liszkowo Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łobżenica

Liszkowo 60, 89-310 Liszkowo, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Przewóz osób niepełnosprawnych na zajęcia oraz odwóz osób z zajęć

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Liszkowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pilski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łobżenica

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Świadectwo kwalifikacji na przewóz osób

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Miejsce wykonywania pracy: Warsztat Terapii Zajęciowej w Liszkowie. Pracodawca zgłasza możliwość wyrobienia Karty Kierowcy

Nazwa pracodawcy:
Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łobżenica

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Złotowska 11a, 89-310 Łobżenica, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV; pracodawca prosi o wcześniejszy kontakt celem umówienia spotkania (67 286 94 64)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: pilski

Gmina pracodawcy: Łobżenica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łobżenica

Ulica pracodawcy: Złotowska

Numer budynku pracodawcy: 11a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.09.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Obsługa owijarki do palet, realizacja zleceń, dbałość o porządek na stanowisku pracy.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce , z możliwością przedłużenia
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

obsługa rozkładu jazdy,sprzedaż biletów
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łodzi - 2016-03-15 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Dbanie o stan techniczny pojazdu, prowadzenie pojazdu zgodnie z uprawnieniami potwierdzonymi w prawie jazdy, kontrola i ozankowanie poajzdu, prowadzenie pojazdu zgodnie z rozkładem jazdy i wyznaczoną trasą, sprzedaż i kontrola biletów.
PRZEDSIĘBIORSTWO PKS GRYFICE Sp. z o.o. w Słudwii - 2016-02-09 - Gryfice (zachodniopomorskie)

OPERATOR - od 2 200 PLN

Załadunek i rozładunek kontenerów, prowadzenie pojazdu ciężarowego, utrzymanie w czystości placu, mycie kontenerów. Godziny pracy: 07.00 - 19.00, 19.00 - 07.00.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Śmiłowo (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 400 PLN

Przewóz osób na trasie Polesie Stare (gm. Leoncin) - Warszawa Gdańska.
TS-Trans Przewóz Osób - 2015-12-21 - Nasielsk (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY W GOSPODARSTWIE - 997,4 PLN

pielęgnacja drzewek owocowych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Jeziorki Kosztowskie (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 200 PLN

Sprzedaż produktów finansowych, pozyskiwanie nowych klientów, obsługa klientów w miejscu zamieszkania. Praca na terenie powiatu pilskiego.
PROVIDENT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-08-05 - Piła (wielkopolskie)

Przewóz osób na trasie Krynica-Muszyna
Arnika, Paweł Różański - 2015-11-05 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Oferta prac interwencyjnych: obsługa klientów, zamawianie towaru, przygotowywanie towaru do wyłożenia na ladę, zamawianie towaru i rozliczanie się z niego.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 750 PLN

kierowca autobusu
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Alfredówka (podkarpackie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - do 3 000 PLN

Kontakt z kontrahentem, przygotowywanie dokumentacji transportowej, kontakt z kierowcami.
P.U.H. "GÓLCZ I SYNOWIE" MIECZYSŁAW GÓLCZ - 2016-11-02 - Grabówno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

przyjmowanie towaru na magazyn, odbiór ilościowy i jakościowy towaru, sporządzanie dokumentacji, wydawanie z magazynu
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Piła (wielkopolskie)

Obsługa klienta na sali sprzedaży i na kasie. Terminowe i prawidłowe dokonywanie zmian cen towaru, aktywna sprzedaż produktów, reklamowanie produktów.Umowa o pracę na czas określony -3 miesiace
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Piła (wielkopolskie)

obsługa kasy fiskalnej, praca w zespole, obsługa klienta, zamawianie towaru; umowa na czas określony - 24 miesiące
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Piła (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

prowadzenie ewidencji materiałówej firmy, rozładunek dostarczanych materiałów do produkcji, dostarczanie papieru do produkcji zgodnie ze zleceniem, drukowanie dokumentacji magazynowej, wydawanie gotowej produkcji
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 800 PLN

kierowanie autobusem
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Świdnik (lubelskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

zmywanie nieczystości po konsumentach, naczyń oraz urządzeń,
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 200 PLN

WYMAGANIA: prawo jazdy kat. "D", doświadczenie w prowadzeniu pojazdu; MIEJSCE PRACY: Polska - Unia Europejska
"CIUK" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Psary - 2016-09-14 - Psary (śląskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

montaż, demontaż okien, drzwi PVG, aluminiowych i drewnianych w nowych budynkach, a takżę wymiana starych okien na nowe, montaż rolet zewnętrznych, bram garażowych, dbanie o czystośż w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Łobżenica (wielkopolskie)

PALACZ - od 1 850 PLN

Palenie w piecu; prace porządkowe i gospodarcze
"POLFURNITUR" Sp. z o.o - 2016-03-14 - Białośliwie (wielkopolskie)

Przewóz ludzi na terenie Polski i za granicą
IDEAL TRAVEL WIT ŁĄCZNY Spółka Jawna - 2016-02-18 - Zabierzów (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BYDŁA - od 1 850 PLN

dozowanie pasz, usuwanie obornika, ścielenie obiektów
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Dębno (wielkopolskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

Obsługa gości agroturystki "Stary Młyn" w Dobrzycy. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce. Zmiany w zakresie 11.00 - 22.00.
"RODAS" JAN ŚMIETANA - 2016-04-28 - Dobrzyca (wielkopolskie)

DRUKARZ - od 1 850 PLN

obsługa i nadzór ploterów
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Piła (wielkopolskie)

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY/MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

oferta stazu:archiwizowanie dokumentów, obsługa urzadzen biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 500 PLN

Przewóz osób na linii regularnej Łódź - Włocławek. Obsługa kasy fiskalnej. Wymagane prawo jazdy D oraz uprawnienia do przewozu osób. Praca wg grafiku. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
AJENT FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA - 2016-08-25 - Łódź (łódzkie)

prowadzenie autobusu wg rozkładu jazdy
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. - 2016-09-29 - Brzeg (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed