Praca KIEROWCA AUTOBUSU Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU

Wynagrodzenie: od 16 PLN

Zakres obowiązków: kierowca w komunikacji miejskiej

Data publikacji: 2016-05-31

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 16 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: ok 16 zl/h

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: kod 95, niekarlaność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

GOSPODARZ DOMU - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Jawor (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 000 PLN

Prace przy maszynach. Zakuwanie, kostkowanie, nitowanie. Prace przy tablicy
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Blok Dobryszyce (łódzkie)

PROJEKTANT- SPRZEDAWCA ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż ) - 997,4 PLN

Nauka obsługi programu projektowego i inne
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OGRODNIK - SPECJALISTA DO SPRAW ROŚLIN EGZOTYCZNYCH - od 1 850 PLN

pielęgnacja roślin tradycyjnych na terenie Palmiarni Zielonogórskiej oraz innych obiektów na terenie miasta i województwa lubuskiego; rozmnażanie roślin ozdobnych metodą szczepienia i okulizacji
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Zielona Góra (lubuskie)

STAŻYSTA TECHNIK FARMACEUTYCZNY - do 1 850 PLN

Sprzedaz leków, sporządzanie leków,
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Bulowice (małopolskie)

MŁODSZY REFERENT DS. GEODEZJI - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze zadania dotyczących cyfryzacji dokumentacji przyjmowanej do zasobu geodezyjnego i kartograficznego
kontakt przez PUP - 2017-05-01 - Kwidzyn (pomorskie)

OSOBY SPRZĄTAJĄCE - od 13 PLN

sprzątanie różnych obiektów
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kraków (małopolskie)

SPAWACZ RĘCZNY GAZOWY - od 15 PLN

Spawanie różnego rodzaju blach, spawanie konstrukcji, obsługa urządzeń spawalniczych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Czosnów (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY SPRZEDAŻY I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 2 000 PLN

sprzedaz i promocja produktów firmy, pozyskiwanie nowych i obsługa istniejących klientów, budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji w celu umacniania pozycji firmy na rynku, aktywne poszukiwanie nowych możliwosci sprzedaży, monitorowanie należności, prognozowanie i raportowanie, nadzór nad procesem realizacji zamówień
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Jawornik (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Snopki (warmińsko-mazurskie)

1191U - STOLARZ - od 2 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Grzmucin (mazowieckie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

Sprzątanie obiektów biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Skierniewice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

aprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Tolkmicko (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - do 2 200 PLN

Prace fizyczne związane z : Zbieranie towaru ( odzieży) na zapotrzebowanie i przygotowanie go do wysyłki dla poszczególnych sklepów;Etykietowanie i zabezpieczenie towaru;Kontrola pczek wyjściowych. Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie Kontakt kandydatów z pracodawcą: 71 73-48-123Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY - od 2 200 PLN

Przewóz towarów, pomoc przy załadunku i rozładunku towarów. Wypełnianie dokumentów przewozowych.
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Gdynia (pomorskie)

DYREKTOR - od 2 000 PLN

Kontakty z firmami chińskimi, negocjacje, importowanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Zgierz (łódzkie)

OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc przy sporządzaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT DS. SPRZEDARZY - od 1 100 PLN

przygotowywanie ofert handlowych,koordynacja pieżących spraw ze stałymi klientami, w tym wiertnamskimi, zgodnie z poleceniami przełozonych
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. RELACJI CHIŃSKICH - od 15 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów z Chin, kontakt z kontrahentami i klientami chińskimi
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

utrzymywanie czystości na sali sprzedaży i zapleczu, rozkładanie towaru na sali sprzedaży oraz zapleczu, pomoc w przyjmowaniu dostaw, obsługa klienta, aktualizacja cen towarów, dbałość o prawidłową ekspozycję towarów, kontrolowanie terminów przydatnosci towarów do spożycia
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

Zapewnienie bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię dzieci i młodzieży
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Jaworzno (śląskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

MONTER STOLARKI DRZWIOWEJ I PODŁOGOWEJ - 997,4 PLN

Montaż paneli, układanie deski parkietowej, montaż drzwi i ościeżnic. Praca pn-pt 8-16.
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Bełchatów (łódzkie)

POKOJOWA - od 13 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Kamień (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 080 PLN

Dokonano analizy treści oferty pracy w celu uniknięcia przyjęcia oferty: zgłoszonej do innego PUP, zawierającej wymagania dyskryminujące, zgłoszonej przez pracodawcę, wobec którego zachodzą okoliczności wymienione w art. 36 ust. 5f ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Tarnów (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 700 PLN

- nawiązywanie i utrzymywanie długofalowejwspółpracy z firmami branży farmaceutycznej,kosmetycznej, spożywczej, chemicznej,- sprzedaż produktów firmy (B2B),- udział w konferencjach, targach,- negocjacje z kluczowymi klientami.- realizacja planu i budżetu działu sprzedaży- sporządzanie ofert handlowych oraz nadzorowanieprocesu realizacji zamówień- udział w spotkaniach oraz prowadzenie negocjacjihandlowych z klientami- analiza rynku, pozyskiwanie nowych klientóworaz budowanie relacji biznesowych- koordynowanie działań marketingowych poprzezuczestnictwo w targach i prowadzenie kampaniipromocyjnych
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)