Praca KIEROWCA AUTOBUSU Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU

Wynagrodzenie: od 16 PLN

Zakres obowiązków: kierowca w komunikacji miejskiej

Data publikacji: 2016-05-31

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 16 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: ok 16 zl/h

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: kod 95, niekarlaność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

SPRZEDAŻ TOWARÓW HANDLOWYCH,REALIZACJA ZAOPATRZENIA SKLEPU, DBANIE O CZYSTOŚĆ NA STANOWISKU PRACY, KONTROLA TERMINÓW PRZYDATNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Skierniewice (łódzkie)

HH/ SPRZEDAWCA (REFUNDACJA DO 30 R.Ż) - od 2 000 PLN

Zgodny z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Wałbrzych (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Dostawa towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 1 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

wykładanie asortymentu na sklep
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

Prace pomocnicze w księgowości
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Rokietnica (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

Przygotowanie posiłków wg zasad panujących w kuchni indyjskiej, kontrola pracy pomocnika kucharza, kontakt z obsługa sali, ostateczne zatwierdzanie listy zakupów sporządzona przez pomocnika kucharza.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Piaseczno (mazowieckie)

REFERENT DS. ROZLICZEŃ - 997,4 PLN

1. Przeszkolenie w zakresie BHP i p.poż. Zapoznanie z obwiązkami i uprawnieniami stażysty.2. Zapoznanie ze strukturą organizacyjną TUW "TUW".3. Poznanie podstawowych technik pracy biurowej oraz sprzętu biurowego.4. Zapoznanie z treścią ustawy ubezpieczeniowej oraz ustawy o ODO.5. Zapoznanie z produktami ubezpieczeniowymi oraz podstawowymi dokumentami związanymi z zawarciem umowy ubezpieczeniowej.6. Przyjmowanie i ewidencjonowanie dokumentów wpływających do TUW "TUW".7. Archiwizowanie dokumentacji ubezpieczeniowej.8. Zapoznanie się z systemami informatycznymi funkcjonującymi w TUW "TUW".9. Wprowadznie danych do systemów informatycznych.10. Podsumowanie wiedzy nabytej podczas stażu.
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Łęczyca (łódzkie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - PRUSZKÓW - od 14 PLN

przedstawienie oferty, realizacja indywidualnych planów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-19 - 30 godz./tyg.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Pruszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

sprzedaz detaliczna towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Złotoryja (dolnośląskie)

OGRODNIK - UPRAWA ROŚLIN OZDOBNYCH - od 13 PLN

Przygotowanie roślin matecznych do pobrania szadzonek. Pobranie i przygotowanie sadzonek.
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Nowy Pożóg (lubelskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 750 PLN

obsługa klienta, sprzedaż na kasie fiskalnej w stacji paliw, zamawianie towaru, przyjmowanie towaru, układanie na półkach, sprawdzanie dat ważności towarów, obsługa klienta lokalnego, dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz w sklepie, sprawdzanie dokumnetacji z dostawą paliwa oraz sprawdzanie okienka zlewowego cysterny, obsługa urządzeń na stacji;
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Szabda (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ (OFPR/17/0254) - 997,4 PLN

Wg programu stażu. Przyjmowanie i wysyłka korespondencji, sporządzanie wzorów pism, przygotowywanie dokumentów do archiwizacji, obsługa komputera, telefonu, ksero, prowadzenie dziennika podawczego w Inspektoracie.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Limanowa (małopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

- obsługa strugarki czterostronnej- obsługa odciągu- prace pomocnicze związane z produkcją deski elewacyjnej oraz boazerii
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Żabnica (śląskie)

TELEMARKETER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Inkasowanie należności, przyjmowanie należności, rozliczanie kasy.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Płock (mazowieckie)

PORTIER - od 1 000 PLN

obchody obiektu, dozór
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - 997,4 PLN

Pracownik rozkładający towar na półkach
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI - 3 000 - 4 000 PLN

Wsparcie handlowców, kontakt z klientami, oddzwanianie bazy klientów, oferowanie, tłumaczenia materiałów, szkolenia, wyjazdy zagraniczne.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

utrzymywanie czystości w budynku i otoczeniu
kontakt przez PUP - 2017-08-09 - Świerzawa (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

kelnerka - recepcjonistka
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Zajączkowo (pomorskie)

PIEKARZ - od 2 000 PLN

czynności produkcyjno-technologiczne związane z wypiekiem różnego asortymentu pieczywa, obsługa pieców piekarniczych oraz maszyn i urządzeń piekarskich
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Polanka Wielka (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Olkusz (małopolskie)

INFORMATYK - od 2 300 PLN

prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego, konfiguracja i bieżące administrowanie systemem, instalacja, konfiguracja oraz utrzymywanie w sprawności, usuwanie awarii , modernizacja, oprogramowanie sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Radom (mazowieckie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

księgowanie w programach listy płac i ZUS
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Żurawica (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY / SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie elektryczne i gazowe, umiejętność odczytu informacji z projektów i innej dokumentacji w języku ukraińskim, praca w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Śrem (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT.C+E - do 2 200 PLN

Wykształcenie: średnie; 5 lat doświadczenia; podstawowa znajomośc języka obcego; kurs na przewóz rzeczy; badania psychologiczne; przygotowanie zestawu pojazdu do kursu, obecność przy załadunku i rozładunku, prowadzenie zestawu pojazdu; posprzątanie pojazdu po wykonaniu kursu, rozliczenie z przewiezionego towaru i dokumentacji; miejsce pracy: teren Polski
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wilcza (śląskie)