Praca KIEROWCA AUTOBUSU Kienkówka Usługi Transportowe p. Zofia Wisińska

Stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU

Wynagrodzenie: do 2 500 PLN

Zakres obowiązków: przewóz osób na terenie kraju, przewóz wycieczek, przewóz na linii regularnej (Zastawie-Warszawa)

Data publikacji: 2016-07-25

Lokalizacja: Kienkówka (lubelskie)

Pracodawca: Usługi Transportowe p. Zofia Wisińska

Miejsce pracy:
21-450 Kienkówka 66, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
przewóz osób na terenie kraju, przewóz wycieczek, przewóz na linii regularnej (Zastawie-Warszawa)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kienkówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Stoczek Łukowski

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 27.10.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autobusu (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Świadectwo kwalifikacji na przewóz osób

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy D

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. D, świadectwo kwalifikacji na przewóz osób, staż 3 m-ce na stanowisku kierowca autobusu

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 3

Nazwa pracodawcy: Usługi Transportowe p. Zofia Wisińska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: uprawnienia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Stoczek Łukowski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kienkówka

Numer budynku pracodawcy: 66

Profil działalności pracodawcy: usługi transportowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu