Praca KIEROWCA AUTOBUSU Jabłonowo Pomorskie Firma Przewozowa "TRANS-BUS" Roman Stanowicki

Stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie autobusu

Data publikacji: 2016-09-14

Lokalizacja: Jabłonowo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Firma Przewozowa "TRANS-BUS" Roman Stanowicki

87-330 Jabłonowo Pomorskie, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jabłonowo Pomorskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jabłonowo Pomorskie

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 14.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. D

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane prawo jazdy kat. D; brak wymagań co do wykształcenia

Nazwa pracodawcy: Firma Przewozowa "TRANS-BUS" Roman Stanowicki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

87-330 Szczepanki 7A, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP + CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Jabłonowo Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczepanki

Numer budynku pracodawcy: 7A

Profil działalności pracodawcy: Pozostały transport lądowy pasażerski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Podobne oferty pracy

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 250 PLN

Przewóz osób,zadania w ramach stanowiska kierowca autobusu. Okres próbny trwa 3 miesiące.
PKS Poznań S.A. - 2017-02-07 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 500 PLN

przewóz osób na trasie Starachowice-Kraków
NET - BUS Przewóz osób - 2016-06-16 - Starachowice (świętokrzyskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

Przewóz osób na trasie Tarnobrzeg-Gorzyce
Derlaga Jerzy F.U.H. "CAMINO" - 2016-01-11 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 488 PLN

Kierowanie pojazdami oraz ich obsługa w trakcie jazdy. Praca na umowę o pracę w godz. 5.20-13.30, 13.30-21.00 na terenie kraju.
Usługi Turystyczno-Przewozowe Piotr Wojciechowski - 2015-11-18 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA OCHRONY ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

przygotowywanie dokumentów w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, przygotowywanie dokumentów w sprawach dotyczących odbierania odpadów komunalnych, przygotowanie dokumentacji na wycinkę drzew, zakładanie teczek aktowych zgodnie z instrukcją kancelaryjną, przygotowywanie dokumentów do archiwum zakładowego;
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - od 6 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych, usuwanie awarii, montowanie przyłączy elektrycznych
"Firma Jeleniewski" - Jarosław Jeleniewski - 2017-09-13 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 10,93 PLN

PRZEWÓZ OSÓB AUTOBUSAMI PKS; WYMAGANIA: PRAWO JAZDY KAT. D, KWALIFIKACJA WSTĘPNA (KSEROKOPIE DOKUMENTÓW - KWALIFIKACJA WSTĘPNA, ORZECZENIE PSYCHOLOGICZNE, ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE), ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT OSOBISTY;
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W SZCZECINIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 2 400 PLN

Transport osób w komunikacji międzymiastowej
ARRIVA BUS TRANSPORT POLSKA SP.Z.O.O. - 2017-10-17 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 000 PLN

Obsługa linii dalekobieżnej, sprzedaż biletów. I zmiana Wynagrodzenie godz. min. 3000,00 zł Obsługa linii dalekobieżnych na trasie Elbląg - Katowice
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W BYTOWIE S.A. - 2017-01-04 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ANKIETER/OPERATOR URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - od 2 000 PLN

1. Przeprowadzanie społecznych i rolniczych badań ankietowych w terenie.2. Rejestracja, kontrola oraz komputerowe przetwarzanie ankiet.
Urząd Statystyczny w Bydgoszczy - 2017-04-05 - Jabłonowo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 108 PLN

przewóz pasażerów autobusami komunikacji miejskiej
Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o. o. - 2017-01-05 - Police (zachodniopomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

Instalowanie konstrukcji budowlanych i stalowych, transporterów, przenośników łańcuchowych oraz ich części.
SPECIAL EDITING ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-15 - Osiek (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - od 2 400 PLN

Obsługa maszyn i kontrola prawidłowego funkcjonowania, dbanie o czystość na stanowisku pracy, kontrola jakości produkowanych wyrobów i ich zgodności ze specyfikacją produkcji.
Cofresco Poland Sp. z o.o. manufacturing sp.k. - 2017-04-19 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KELNERKA - 997,4 PLN

przygotowywanie sali dla gości, podawanie posiłków, napojów gorących i zimnych, sprzątanie i uporzadkowanie stolików, sali, toalet, obsługa podstawowych urządzeń gastronomicznych (zmywarka, ekspres), przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalne4j i programu Gastro-Szef
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KOLPORTER ULOTEK - do 100 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2017-05-22 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

układanie bukietów, kompozycji z kwiatów; obsługa klienta; wykonywanie dekoracji; wykonywanie kompozycji z roslin; doradztwo klientowi i udzielanie porad; dbanie o kwiaty i rosliny w zakładzie; obsługa kasy fiskalnej; przygotowywanie wystaw sklepowych
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Jabłonowo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 3 400 PLN

Wykonywanie zadań przewozowych.
MERCUS Logistyka Sp. z o.o. - 2017-07-27 - Legnica (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 000 PLN

Przewóz towaów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
WOK sp. z o.o. sp.k. - 2016-11-29 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 900 PLN

kierowanie i obsluga autobusu lub busa
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kochanów (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 000 PLN

ochrona stałego obiektu w Brodnicy
AROKA Sp. z o.o. - 2017-03-31 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

SERWISANT MECHANIK - od 3 000 PLN

Naprawa i serwis maszyn rolniczych i urządzeń (wózki widłowe, ładowarki).
AUTO TRUCK Chojnowscy spółka jawna - 2015-12-02 - Gorczenica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych; zakładanie, układanie i porządkowanie akt; przygotowywanie korespondencji do ekspedycji; przyjmowanie korespondencji; prace pomocnicze przy archiwizacji akt; dołączanie do akt zwrotnych potwierdzeń odbioru; wykonywanie innych zleconych czynności
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 387,5 PLN

- Obsługa linii komunikacji miejskiej na terenie Śląska.- Wynagrodzenie: 1387,50 zł/brutto miesięcznie za 120 godzin pracy jako kierowca. Praca na umowę zlecenie na 2 lata.- Godziny pracy zgodnie z czasem pracy kierowców. Praca w równoważnym systemie czasu pracy + soboty, niedziele. Wymagane wykształcenie zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata w obsłudze linii autobusowych komunikacji miejskiej. Aktualne badania, świadectwo kwalifikacji na przewóz osób.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Katowice (śląskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

zdejmowanie skór z tusz zwierzyny łownej, przygotowanie oskórkowanej tuszy do rozbioru, rozbiór oskórkowanej tuszy na poszczególne elementy zgodnie z normami, wycinanie ścięgien z nóg,
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

Kierowca na terenie gminy Krzeszowice oraz gminy Czernichów.
Firma Handlowo-Usługowa WITOMPOL Sp. Jawna - 2016-03-14 - Sanka (małopolskie)

TŁUMACZ/ASYSTENT ELEKTROMONTERA - od 2 500 PLN

tłumaczenie - rozmowy z pracodawcą niemieckim; prace pomocnicze przy montażu
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Cielęta (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sporządzanie zamówień na towar, wycena towarów, obsługa programu WF-Mag, wypisywanie faktur, obsługa drukarki fiskalnej, obsługa klientów, sprzątanie stanowiska pracy, zapoznanie się z asortymentem towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Prowadzenie autobusu na trasie Krosno-Dukla Krosno-Barwinek
Robert Wielgos F. P. H. U. "MIŚ" - 2017-09-27 - Krosno (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych wewnętrznych, linie kablowe
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne "WEINER" Jerzy Weiner - 2016-01-11 - Karbowo (kujawsko-pomorskie)