Praca KIEROWCA AUTOBUSU Gromadka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gromadka, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie autokaru 17-sto lub 40-sto osobowego, sprzedaż biletów jednorazowych. Pracodawca gwarantuje dziennie jeden posiłek dwudaniowy. Proponowane wynagrodzenie : 2500 zł - 3500 zł + premia w zależności od utargu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto + premia w zależności od utargu

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gromadka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bolesławiecki

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autobusu

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii D

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zawodowe - mile widziany kierunek samochodowo-mechaniczny, prawo jazdy kategorii D.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Obrońców Helu 10, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt z pracodawcą telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-16.00, tel. 690000828. CV proszę kierować na adres e-mail sumbus (at) wp.pl w tytule malia proszę wpisać - kierowca.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: bolesławiecki

Gmina pracodawcy: Bolesławiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bolesławiec

Ulica pracodawcy: Obrońców Helu

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.07.2016

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 1 850 PLN

opiekawychowaniedydaktyka
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Krotoszyn (wielkopolskie)

POZOSTALI OPERATORZY SPRZĘTU DO ROBÓT ZIEMNYCH I URZĄDZEŃ POKREWNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie prac ziemnych związanych z budową infrastruktury sieci światłowodowych,wykonywanie przyłączy do sieci Internet klientów końcowych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wykonywanie czynności biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kluczbork (opolskie)

SORTOWACZ ODPADÓW - od 1 850 PLN

Sortowacz odpadów - pracownik do ręcznej segregacji odpadów. Oferta w ramach Prac Interwencyjnych, finasowanych z RPO.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA SPRZETU I USŁUG KOMPUTEROWYCH - 997,4 PLN

sprzedaż i usługi sprzet komputerowy
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Lubań (dolnośląskie)

SPAWACZ-MONTER - do 1 850 PLN

Spawanie
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - KELNER - 997,4 PLN

1. Przygotowanie sali bankietowej.2. Obsługa gości.3. Obsługa pieca centralnego ogrzewania.4. Porzadkowanie terenu wokół restauracji i marketu.5. Obsługa kasy fiskalnej.6. Prace konserwacyjne.7. Wykonywanie pozostałych poleceń opiekuna bezrobotnego.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Grabów (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

gipsowanie, tynkowanie,murowanie, flizowanie, murowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO I POKREWNI - od 1 750 PLN

przygotowywanie, układanie materiału drzewnego na różnych etapach procesów produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2015-10-21 - Kołczygłowy (pomorskie)

POMOC KSIĘGOWA - od 1 800 PLN

Pomoc księgowa
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Szamotuły (wielkopolskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

obsługa, nadzór i utrzymanie w należytym stanie pilarek;cięcie różnego gatunku drewna w lasach wg. zleceń; inne bieżące prace zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Duninów Duży (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Świdnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY (FUNDRAISER) - od 1 750 PLN

pisanie i kompletowanie wniosków o dotacje unijneobsługa komputera i urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Lipsko (mazowieckie)

APLIKANT ADWOKACKI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Białystok (podlaskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

obsługa programu Płatnik, sporządzanie deklaracji do ZUS i US itp.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Świętochłowice (śląskie)

KUCHARZ - od 1 900 PLN

przygotowywanie produkcji cateringowej, przygotowywanie dań kuchni ukraińskiej, białoruskiej i australijskiej(przyrządzanie mięsa kangura i strusia
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Józefosław (mazowieckie)

MURARZ - od 1 600 PLN

MUROWANIE ŚCIAN;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ MUROWANIA ŚCIAN, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3m, 3 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KASJER WALUTOWY, KASJER RZECZOZNAWCA - od 1 850 PLN

lombard, kantor walutowy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy lub 1/2 etatu.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 437,5 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-09-15 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA DETALICZNEGO - 997,4 PLN

odbiór korespondencji firmowej, sporządzanie raportów sprzedaży placówki, pozyskiwanie klientów (internet, tel.), tworzenie listów marketingowych, nauka i kompletowanie dokumentacji bankowej
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kluczbork (opolskie)

SPRZĄTACZ POSESJI I KLATEK SCHODOWYCH - od 1 000 PLN

Sprzątanie posesji i klatek schoodwych
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Prudnik (opolskie)

KURIER - od 2 775 PLN

Obsługa stałego regionu kurierskiego Warszawa- Saska Kępa. Dostarczanie i odbiór przesyłek drobnicowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT PREZESA - 997,4 PLN

- prowadzenie biura,- sporządzanie zestawień - nauka,- organizacja spotkań biznesowych - pomoc,- kontakt z urzędami,- obsługa biura (ksero, fax),- pomoc w sporządzaniu sprawozdań.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Śródmieście
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

zapoznanie się z normami oraz wykonywanie wykopów pod kable energetyczne, układanie kabli energetycznych, montaż słupów, montaż i podłączenie aparatów w złączach, układanie instalacji elektrycznych, montowanie rozdzielnic, opraw oświetlenia, apartatów elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Gostynin (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

wygniatanie ciasta na pizze i przygotowywanie produktów do pizzy; utrzymywanie porządku na stanowisku pracy; przygotowywanie innych produktów i dań np. kebaba, inne bieżące prace na zjmowanym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Gostynin (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

Renowacja, czyszczenie i konserwacja maszyn rolniczych; naprawa lub wymiana na nowe uszkodzonych elementów maszyn rolniczych; prace gospodarczo-porządkowe (sprzątanie, utrzymanie porządku miejsca pracy).
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Buk Góralski (kujawsko-pomorskie)