Praca KELNER(O) Żabno ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY "MALINKA" MARIA CZOSNYKA

Stanowisko: KELNER(O)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Kelner

Data publikacji: 2016-09-09

Lokalizacja: Żabno (małopolskie)

Pracodawca: ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY "MALINKA" MARIA CZOSNYKA

Miejsce pracy:
Rynek 12, 33-240 Żabno, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER(O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żabno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żabno

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: mile widziane wykształcenie średnie, mile widziany staż pracy oraz znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, książeczka sanepidowska, praca w Żabnie na jedną zmianę od 11-19, również w weekendy, wynagrodzenie 1850,- brutto, umowa na okres próbny 3 miesiące. Kontakt: Zakład Piekarniczo-cukierniczy "Malinka", zgłoszenie do restauracji Herbowa ul. Rynek 12 , 33-240 Żabno w godz. 11-12, telefon 602857631

Nazwa pracodawcy:
ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY "MALINKA" MARIA CZOSNYKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Tarnowska 56, 33-240 Żabno, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Godziny : 11-12

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Żabno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żabno

Ulica pracodawcy: Tarnowska

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*