Praca KELNERKA Elbląg kontakt przez OHP

Stanowisko: KELNERKA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: obsługa gości, robienie drinków

Data publikacji: 2016-01-19

Lokalizacja: Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 1750

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Elbląg

Junaków 5, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Junaków

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: handlowo - usługowa

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Elbląg

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*