Praca KELNER Zgorzelec kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów na sali sprzedaży, podawanie napojów oraz posiłków.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgorzelec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgorzelecki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Budowlanych 1, 59-600 Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lwówecki

Gmina pracodawcy: Lwówek Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lwówek Śląski

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

KIEROWNIK W DZIALE SPRAWOZDAWCZOŚCI FINANSOWEJ - od 8 800 PLN

Odpowiedzialność za świadczenie usług sprawozdawczości finansowej dla przypisanych klientów, rozwój i utrzymywanie silnej znajomości obowiązujących przepisów ustawowych, wykonawczych oraz interpretacja sprawozdań finansowych dot. GAAP, IFRS, US GAAP, Luksemburg GAAP, wymagań UCITS i dot. sprzedaży na giełdzie
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie z Visual Merchandising (Kreowanie przestrzeni handlowej),pomoc w rozmieszczaniu obuwia,oznaczanie cenowe,graficzne produktów.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Lublin (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - do 1 850 PLN

strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja i inne zabiegi, higiena osobista i salonu
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Złotoryja (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Myślenice (małopolskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Puńsk (podlaskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA RESTAURACJI - od 1 850 PLN

obsługa klientów w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Doruchów (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łowicz (łódzkie)

ELEKTROMONTER - od 12 PLN

Prace elektromontażowe i i9nne towarzyszące. Prace wewnątrz hali na zakładach przemysłowych. Moga być osoby bez doświadczenia
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych, umiejętność planowania pracy.Prace związane z melioracjami i utwardzeniami gruntu, prace przy wznoszeniu wiat hodowlanych i ogrodzeń, prace remontowe i konserwatorskie
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Dębowiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

prace związane ze wznoszeniem budynków oraz ich remontem
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Osiek (pomorskie)

POMOC KUCHENNA (J. HINDI) - od 1 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Wisła (śląskie)

SERWISANT AUTOMATÓW VENDINGOWYCH - od 1 160 PLN

gotowość do częstych wyjazdów służbowych po Polsce, umiejętność czytania schematów elektrycznych, doskonała znajomość obsługi i naprawy automatów Spengler
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Piaseczno (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY W DZIALE TWORZENIA KURSÓW - 2 000 - 2 600 PLN

Osoba na tym stanowisku będzie tworzyć kursy e-learningowe w oparciu o materiał dostarczony przez Zleceniodawcę. Grafik projektuje interakcje i całość slajdów, tworzy kursy e-learningowe i inne formy związane z e-learningiem np. elementy projektowania stron www., tworzenie grafik, aplikacji, infografik.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Cekcyn (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK AGD - od 1 850 PLN

Naprawa sprzętu AGD.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Kalisz (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Dąbrowa Zielona (śląskie)

FRYZJER (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Krosno (podkarpackie)

Wydawanie towarów, sprzedaż dla klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Suwałki (podlaskie)

LEKARZ WETERYNARII-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Warszawa (mazowieckie)

przyjmowanie dostaw pieczywa, sprawdzanie pod względem ilości i jakości, przygotowywanie produktów do sprzedaży i ekspozycji, obsługa klienta, realizacja transakcji kupna-sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Zduńska Wola (łódzkie)

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH - od 1 750 PLN

sortowanie surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Korzeniów (lubelskie)

ASYSTENT DS. STANDARDÓW SKLEPOWYCH - do 1 093 PLN

Obsługa cenowa w sklepie, identyfikacja cenowa, obsługa skanera, komputera, praca na 1/2 etatu z możliwością zwiększenia etatu i dopracowania do pełnego, praca także w soboty i niedziele
TESCO (POLSKA) SP. Z O.O - 2016-07-07 - Bogatynia (dolnośląskie)

KSIĘGARZ-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Świdnica (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Sprzedaż internetowa na rynek Ukraiński. system pracy zadaniowy, umowa na czas określony, wynagrodzenie podstawa + prowizja
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Wrocław (dolnośląskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 750 PLN

pomoc masarzowi oraz obsługa maszyn masarskich.
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Urzędów (lubelskie)