Praca KELNER Tchórzew kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: przyjmowanie zamówień od klientów, obsługa kasy fiskalnej, wydawanie posiłków na salę konsumpcyjną,sprzątanie sali i naczyń.

Data publikacji: 2016-03-08

Lokalizacja: Tchórzew (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tchórzew, powiat: radzyński, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przyjmowanie zamówień od klientów, obsługa kasy fiskalnej, wydawanie posiłków na salę konsumpcyjną,sprzątanie sali i naczyń.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tchórzew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radzyński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 13.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kultura osobista

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_1:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_2:
rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Chomiczewskiego 10, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: radzyński

Gmina pracodawcy: Radzyń Podlaski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radzyń Podlaski

Ulica pracodawcy: Chomiczewskiego

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy