Praca KELNER Tarnów kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Bezpośrednia obsługa klienta, wydawanie gotowych dań, przygotowanie gorących i zimnych napojów, zmywanie naczyń, dbanie o ogólny porządek w lokalu, zmywanie podłóg,przyjmowanie zamówień telefonicznych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system wynagradzania godzinowy

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Prawo jazdy kat.B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnów

Mościckiego 27, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Mościckiego

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy:
RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnów

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*