Praca KELNER Tarnów kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
- obsługa gości restauracji- serwowanie posiłków i napojów- obsługa imprez okolicznościowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Miesięczny

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - słaby

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: aktualne badania SANEPID

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnów

Mościckiego 27, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Adres strony pracodawcy: http://www.cristalpark.pl/

Ulica pracodawcy: Mościckiego

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnów

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*